Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Petr David - TESOLešná

Specializací naší společnosti je kvalitní, rychlá a bezpečná autodoprava. Jako specialisté na přepravu si zakládáme na naší rychlosti. Ochota u nás zaručena. Stále si hlídáme kvalitu našich služeb. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti kontejnerové dopravy.

Kontaktní údaje:

37
75641 Lešná

 
Telefon: +420603774165
E-mail: kontakt@tesodavid.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Karel Slabý

Nabízíme vám naše služby v oblasti autodopravy. Ověřte si naše znalosti v oboru přepravy a dopravy. Nabízíme vždy velkou rychlost v naší dopravě a přepravě. Zajišťujeme činnosti spojené se silničními službami. Rozhodněte se pro naši seriozní nabídku. Zaměstnanci naší pobočky dopravní společnosti jsou ti nejochotnější z okolí. Kvalita našich služeb je pro nás prioritou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Roman Táborský

Naše autodoprava vám usnadní spoustu práce. Kvalitní služby jsou u nás zárukou vaší spokojenosti. Naši zákazníci zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku. Naše silniční autodoprava je bezpečná, rychlá a ve všech ohledech profesionální. Vynikáme znalostmi v oblasti dopravy a přepravy. V oblasti dopravy a přepravy se naše firma pyšní nejvyšší ochotou. Naší předností je rychlost a kvalita přepravních služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jaromír Janča

Využijte komfort služeb naší firmy, která provozuje autodopravu. K našim zákazníkům jsme vždy ochotní. Serioznost stavíme na přední příčky. Znalost oboru dopravy považujeme v naší společnosti za nezbytnou. Zajišťujeme služby v rámci silniční dopravy a přepravy. U nás najdete kvalitu na vysoké úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tomáš Valigura

Naše autodoprava vám nabízí jednorázovou i pravidelnou přepravu. Naše společnost je zárukou rychlosti vyřízení zakázky a dodržení sjednaného termínu. V oblasti dopravy a přepravy se pyšníme výbornou znalostí našeho oboru. V našem případě se můžete se spolehnout na seriózní a ochotné jednání. Ohledně dopravy a přepravy vás ohromíme našimi službami v silniční oblasti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku