Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

FIRO-tour, a.s.Frýdek-Místek, Místek

Pokud k odpočinku nepotřebujete dlouhou dobu, vyberte si mezi našimi víkendovými pobyty. Připravíme pro Vás pobytové zájezdy dle Vašich požadavků. Specializujeme se na poznávací pobyty po celém světě. Nabízíme kvalitní lyžařské zájezdy pro každého. S nákupem zájezdu z naší last minute nabídky získáte řadu výhod.

Kontaktní údaje:

U Staré pošty 52
73801 Frýdek-Místek, Místek

 
Telefon: +420558436731, +420777027505, +420558644011
E-mail: frydek.mistek@firotour.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Cestovní kancelář FISCHER, a.s.

Specializujeme se na poznávací zájezdy. U nás seženete letenky velmi výhodně. Zákazníci si oblíbili letní dovolené za výhodné ceny z naší nabídky. Nabídka našich eurovíkendů je velmi populární. Naši spokojení zákazníci odcestovali k moři s naší společností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

EXIM TOURS a.s.

Cestovní kancelář nabízí široký výběr zájezdů na poslední chvíli, last minute zájezdy. Klientům nabízíme širokou škálu víkendových pobytů. Zvolte si u nás ten nejvhodnější z naší pestré nabídky pobytových zájezdů. Naše nabídka poznávacích zájezdů je opravdu velmi široká. Nabízíme kvalitní lyžařské zájezdy pro každého. Přizpůsobíme Vám naši nabídku last minute pobytů. K zájezdu je možné objednat i letenky. Vybereme pro Vás ten nejvhodnější eurovíkend.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Michal Hromočuk

Naplánujte si víkendový pobyt s využitím našich služeb. Nabízíme pobytové zájezdy za výhodné ceny. Neváhejte vyrazit na nějaký z našich poznávacích zájezdů. Vyberte si last minute dovolenou z naší nabídky. Nabízíme first minute dovolené do nejrůznějších destinací. U nás seženete letenky velmi výhodně. Chcete-li strávit prodloužený víkend v zahraničí, přijďte si prohlédnout naší nabídku eurovíkendů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

EXIM TOURS a.s.

V nabídce jsou pobytové a poznávací last minute zájezdy. Na našich víkendových pobytech zažijete krásné chvíle. Svým klientům připravujeme výhodné pobytové zájezdy. Vytvořili jsme pro vás nabídku zajímavých poznávacích zájezdů do nejrůznějších destinací. Dokážeme pro Vás najít ten nejlepší lyžařský zájezd dle Vašich požadavků. Pobytové i poznávací last minute zájezdy od naší cestovní kanceláře se vám vyplatí. Letenky za výhodné ceny najdete v nabídce naší cestovní kanceláře. Máme pro vás zajímavou nabídku eurovíkendů za výhodné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku