Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Jan Pelikán, potřeby pro stolní tenisBrno

Nemáme konkurenci v prodeji sportovních potřeb na naší úrovni. Připravili jsme pro vás nadmíru výhodné ceny. Nechte se unést našimi zkušenostmi v oboru sportovního zboží. Při prodeji sportovních potřeb je naší velkou předností ochota. Znalost našich pracovníků je udivující a naši zákazníci mají možnost se s nimi poradit o zboží, které shánějí. Jsme seriozní firma, která nabízí rozsáhlý sortiment.

Kontaktní údaje:

Moravské náměstí 754/13
60200 Brno

 
Telefon: +420532163631
E-mail: jan.pelikan@email.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Fag, v.o.s.

Naším odvětvím je prodej sportovních potřeb. Vyberte si to nejvhodnější z našich sportovních potřeb a využijte možnosti hradit je na splátky. V našem sortimentu se naleznete také ponožky. Nabídneme vám všechno pro tenis za skvělé ceny. U nás najdete vše potřebné pro bojové sporty. S našimi cvičebními pomůckami budou sportovci dlouho spokojeni. Špičkové kopačky pro malé i velké sportovce jsou připraveny v našem obchodě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vladimír Švancara- potřeby pro stolní tenis

V úseku prodeje sportovních potřeb se vám budou věnovat naši odborníci. Výhodná cena je u nás na každém kroku. Kvalita je u nás číslo jedna. Oslníme vás velkými zkušenostmi v oblasti prodeje sportovních potřeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku