Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Ilona Pospíšilová, praktický lékařFrýdek-Místek

Využijte jakékoli z našich špičkových zdravotnických služeb. V příjemném prostředí naší kliniky o vás budou pečovat milé sestřičky. Využijte naši nabídku na odbornou péči. Přicházíme také s nabídkou odborných konzultací v oboru zdravotnických služeb. Součástí našich služeb je i možnost využít poradenství. Naši ochotní pracovníci vám rádi vysvětlí vše ohledně nabízených zdravotnických služeb. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří.

Kontaktní údaje:

Maryčky Magdonové 226
73801 Frýdek-Místek

 
Telefon: +420558630125

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. Eliška Šafratová, praktický dětský lékař

Z nabídky našich zdravotnických služeb si jistě vyberete. Naše služby jsou založené na ochotě a individuálním přístupu. Garantujeme naši odbornou způsobilost a znalost v rámci našich služeb. Nabízíme poradenství zaměřené na ochranu zdraví. V příjemném prostředí našeho zařízení na chvíli zapomenete na své problémy. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Ludmila Losová , praktický lékař

Nabízíme zdravotnické služby, ve kterých se snoubí ochota a lidský přístup. Součástí naší služby je též odborná konzultace. Odborná péče u nás jde ruku v ruce s lidským přístupem. Díky příjemnému prostředí si u nás nebudete připadat jako u lékaře. Individuální přístup je vám u nás zajištěn. Zakládáme si na seriózním přístupu ke pacientům, ochotě a profesionalitě. Díky moderním znalostem jsme jedničkou v našem oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Helena Kuběnová , praktický dětský lékař

Do naší kompetence náleží také nabídka zdravotnických služeb. Individuální přístup k našim pacientům zajisté oceníte. Veškeré zdravotnické služby vám poskytneme s ochotou. Odborná znalost v rámci našich služeb je pro nás prioritou. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

APRO MED, s.r.o. - MUDr. Marcela Charvátová, praktický dětský lékař

Naše nabídka odborných zdravotnických služeb je opravdu bohatá. Ochota našich pracovníků je příjemným bonusem k našim poskytovaným službám. Nabízíme vám naše služby v příjemném prostředí. Nabízíme poradenské služby ohledně vašeho zdraví. U nás se setkáte s ochotou a individuálním přístupem. Zdravotní konzultace vám rádi zprostředkujeme. Máme bohaté znalosti v oboru zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku