Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Věra Bernatíková, praktický lékařOstrava

Věnujeme se zajišťování potřebných zdravotnických služeb. S ochotou a úsměvem vám kdykoli poskytneme své zdravotnické služby. S radostí vás přivítáme v příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Nabízíme různé konzultace. Díky neustálému rozšiřování našich znalostí se stále rozvíjíme a nabízíme tak stále lepší služby. Naše ordinace všeobecného praktického lékaře pro dospělé zajišťuje komplexní léčebně preventivní péči.

Kontaktní údaje:

Lechowiczova 2970/6
70200 Ostrava

 
Telefon: +420596611262

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. Danuše Rašíková, praktický dětský lékař

Nabízíme komplexní zdravotnické služby ve snaze umožnit pacientům normální život. S našimi ochotnými pracovníky se vám dostane veškerých zdravotnických služeb. Pracujeme s ohledem na individuální potřeby každého z klientů. Poskytneme konzultaci každému. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Jarmila Fialová, praktický lékař

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Objednat se u nás můžete také na konzultace. Základem naší práce je individuální přístup. Zajistíme vám také odborné zdravotnické poradenství. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. Využijte ochoty našich zdravotnických pracovníků. Provozujeme ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Eliška Šafratová, praktický dětský lékař

Z nabídky našich zdravotnických služeb si jistě vyberete. Naše služby jsou založené na ochotě a individuálním přístupu. Garantujeme naši odbornou způsobilost a znalost v rámci našich služeb. Nabízíme poradenství zaměřené na ochranu zdraví. V příjemném prostředí našeho zařízení na chvíli zapomenete na své problémy. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. David Zeman, s.r.o., praktický lékař

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Rádi vám poskytneme konzultace. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. Zajistíme vám kvalitní a odbornou zdravotnickou péči. Kontaktovat nás můžete rovněž za účelem poradenství. S radostí a ochotou vám pomůžeme v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku