Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Naděžda Stauderová, praktický dětský lékařSlezská Ostrava

Využijte naši nabídku zdravotnických služeb, ze které si vyberete to nejpotřebnější. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Ochota není u nás jen prázdný pojem. Při léčbě pacientů uplatňujeme své rozsáhlé znalosti. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství.

Kontaktní údaje:

Bohumínská 61
71000 Slezská Ostrava

 
Telefon: +420596748283

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. Katarína Hladíková, praktický lékař

Garantujeme vám velkou nabídku služeb ve zdravotnickém oboru. Garantujeme vám konzultace k vašemu zdravotnímu stavu. Zajišťujeme maximální komfort a individuální přístup. Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

APRO MED, s.r.o. - MUDr. Marcela Charvátová, praktický dětský lékař

Naše nabídka odborných zdravotnických služeb je opravdu bohatá. Ochota našich pracovníků je příjemným bonusem k našim poskytovaným službám. Nabízíme vám naše služby v příjemném prostředí. Nabízíme poradenské služby ohledně vašeho zdraví. U nás se setkáte s ochotou a individuálním přístupem. Zdravotní konzultace vám rádi zprostředkujeme. Máme bohaté znalosti v oboru zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Ludmila Losová , praktický lékař

Nabízíme zdravotnické služby, ve kterých se snoubí ochota a lidský přístup. Součástí naší služby je též odborná konzultace. Odborná péče u nás jde ruku v ruce s lidským přístupem. Díky příjemnému prostředí si u nás nebudete připadat jako u lékaře. Individuální přístup je vám u nás zajištěn. Zakládáme si na seriózním přístupu ke pacientům, ochotě a profesionalitě. Díky moderním znalostem jsme jedničkou v našem oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Jarmila Fialová, praktický lékař

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Objednat se u nás můžete také na konzultace. Základem naší práce je individuální přístup. Zajistíme vám také odborné zdravotnické poradenství. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. Využijte ochoty našich zdravotnických pracovníků. Provozujeme ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku