Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Jiřina Kotrčová, praktický lékařOstrava

Potěšíme vás širokou nabídkou komplexních zdravotnických služeb. K dispozici jsou vám i naše kvalifikované zdravotní konzultace. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství. Naším cílem je odborná péče a kvalitní služby pro vás. Poskytneme vám individuální přístup. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem.

Kontaktní údaje:

Příborská 591/27
72000 Ostrava

 
Telefon: +420596734151
E-mail: kotrcovi@centrum.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. David Zeman, s.r.o., praktický lékař

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Rádi vám poskytneme konzultace. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. Zajistíme vám kvalitní a odbornou zdravotnickou péči. Kontaktovat nás můžete rovněž za účelem poradenství. S radostí a ochotou vám pomůžeme v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Jarmila Fialová, praktický lékař

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Objednat se u nás můžete také na konzultace. Základem naší práce je individuální přístup. Zajistíme vám také odborné zdravotnické poradenství. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. Využijte ochoty našich zdravotnických pracovníků. Provozujeme ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Jarmila Jandová, praktický lékař

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Nabízíme vám individuální přístup. Zdraví je jen jedno a proto se mu věnujeme v naší poradně. Potěšíme vás svými znalostmi v oboru zdravotnictví. Poskytujeme odbornou péči nemocným lidem a jejich blízkým, kteří o ně pečují. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Eliška Šafratová, praktický dětský lékař

Z nabídky našich zdravotnických služeb si jistě vyberete. Naše služby jsou založené na ochotě a individuálním přístupu. Garantujeme naši odbornou způsobilost a znalost v rámci našich služeb. Nabízíme poradenství zaměřené na ochranu zdraví. V příjemném prostředí našeho zařízení na chvíli zapomenete na své problémy. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku