Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Jiřina Kotrčová, praktický lékařOstrava

Potěšíme vás širokou nabídkou komplexních zdravotnických služeb. K dispozici jsou vám i naše kvalifikované zdravotní konzultace. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství. Naším cílem je odborná péče a kvalitní služby pro vás. Poskytneme vám individuální přístup. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem.

Kontaktní údaje:

Příborská 591/27
72000 Ostrava

 
Telefon: +420596734151
E-mail: kotrcovi@centrum.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. David Zeman, s.r.o., praktický lékař

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Rádi vám poskytneme konzultace. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. Zajistíme vám kvalitní a odbornou zdravotnickou péči. Kontaktovat nás můžete rovněž za účelem poradenství. S radostí a ochotou vám pomůžeme v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Danuše Rašíková, praktický dětský lékař

Nabízíme komplexní zdravotnické služby ve snaze umožnit pacientům normální život. S našimi ochotnými pracovníky se vám dostane veškerých zdravotnických služeb. Pracujeme s ohledem na individuální potřeby každého z klientů. Poskytneme konzultaci každému. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

APRO MED, s.r.o. - MUDr. Marcela Charvátová, praktický dětský lékař

Naše nabídka odborných zdravotnických služeb je opravdu bohatá. Ochota našich pracovníků je příjemným bonusem k našim poskytovaným službám. Nabízíme vám naše služby v příjemném prostředí. Nabízíme poradenské služby ohledně vašeho zdraví. U nás se setkáte s ochotou a individuálním přístupem. Zdravotní konzultace vám rádi zprostředkujeme. Máme bohaté znalosti v oboru zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Jarmila Jandová, praktický lékař

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Nabízíme vám individuální přístup. Zdraví je jen jedno a proto se mu věnujeme v naší poradně. Potěšíme vás svými znalostmi v oboru zdravotnictví. Poskytujeme odbornou péči nemocným lidem a jejich blízkým, kteří o ně pečují. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku