Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Senež, společnost s ručením omezenýmPraha

Poradíme Vám s výběrem těch nejlepších služeb pro turisty. Využíváme naše znalosti pro kvalitní služby turistům. Spolehněte se, že náš personál vždy ochotně pomůže všem turistům. S našimi službami pro turisty budete spokojení. Maximálně kvalitní služby turistům.

Kontaktní údaje:

Dětská 1326/152
10000 Praha

 
E-mail: senez@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Dana Terragni Jebousková, průvodce

Poskytujeme kvalitní služby turistům. Poskytneme Vám turistické služby v kterémkoliv regionu. Nabídneme Vám pomoc při hledání toho nejlepšího výletu. K našim službám pro turisty patří i zpracování francouzského překladu. V případě potřeby máme možnost zajistit italsky hovořícího průvodce. Připravili jsme pro vás personál, který umí rusky. Hledáte-li služby turistům, které jsou poskytovány česky, pak jsme tu pro vás. Sháníte-li anglicky mluvící personál poskytující služby turistům, obraťte se na nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Daniela Donna, s.r.o.

Přinášíme také služby turistům. Pro nás je velmi důležitá spokojenost každého turisty. Jsme společností, která je skvěle znalá v oblasti služeb pro turisty. Naše společnost nabízí kvalitní a spolehlivé služby pro turisty. Nabízíme mimo jiné opravdu seriózní přístup, který zaručeně ocení každý turista. Využijte toho, že vám nabízíme opravdu komfortní ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Erika Kavková - průvodce

Zaměřili jsme se na poskytování komplexních služeb turistům v nejvyšší kvalitě. Turisté si velmi cení naší ochoty pomoci a poradit. Specializujeme se na kvalitu námi nabízených služeb. Opravdu seriózního a vstřícného přístupu se turisté dočkají jedině u naší společnosti. Dbáme na to, aby byly naše služby poskytnuty k vaší spokojenosti. Za naše služby turistům hovoří výborná znalost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jan Král, průvodcovství po Praze

Zaručujeme Vám spokojenost s našimi službami turistům. Ochota je službou pro turisty, která je u nás vždy na prvním místě. Nabízíme mimo jiné opravdu seriózní přístup, který zaručeně ocení každý turista. Dbáme na to, aby byly naše služby poskytnuty k vaší spokojenosti. Konečně kvalitní služby pro turisty. Znalost je v případě služeb turistů pro nás prioritou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku