Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dechová hudba ValaškaValašské Klobouky

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Poskytujeme příležitost ke společnému setkávání. Ochota vůči klientům je u nás na prvním místě, přesvědčte se o tom i vy. Nabízíme vám pomoc a poradenství týkající se našeho sdružení. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku.

Kontaktní údaje:

Strmá 824
76601 Valašské Klobouky

 
E-mail: balousek@mu-vk.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

SemTamFór

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Obraťte se na náš spolek, který vám se vším vždy rád pomůže. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení. Jednáme s každým serózně. Naše činnost patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Občanské sdružení Jasénka - Vsetín

Rádi vás přivítáme v našem sdružení lidí s podobnými zájmy. Uvítáme Vás při společném setkávání. Aktivity našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku orientujeme také na doplňující vzdělání. Vedeme oddíl kuželek. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vsacan - Vsetín

Podporujeme sdružení lidí. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Ve spolupráci s našimi členy jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Naučíme vás o kuželkách vše potřebné. Tanci se věnujeme již řadu let a má u nás zaběhnutou tradici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Chaos - Klub přátel divadla

Provozujeme sdružení, jehož programem je seznamovat a sdružovat lidi. Jsme vám k dispozici, potřebujete-li poradit. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Umožníme vám pravidelná setkávání. Poskytujeme členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Jsme hráči kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku