Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dreams Country ZlínZlín

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Budeme rádi, pokud začnete chodit na naše setkávání. V rámci našeho působení klademe velký důraz na seriózní přístup našich členů. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým členům náš spolek nabízí. Najdete nás jako sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přijďte si k nám také zahrát kuželky. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují tanec.

Kontaktní údaje:

Benešovo nábřeží 3716
76001 Zlín

 
E-mail: info@dreams.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Vizovjánek - soubor valašských písní a tanců

Veškerou podporu sdružení lidí naleznete u nás. Serioznost je naše druhé jméno. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství I vy si zamilujete naše sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zkuste si u nás zahrát kuželky. Užijte si tanec s naším spolkem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sdružení přátel lidové kultury Kašava

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Naši členové mají možnost společného setkávání. Dlouhodobě se zabýváme poradenstvím. S činností našich sportovních, zábavních a zájmových spolků budete spokojeni. V našem svazu je mnoho aktivních turistů. U nás se hrají kuželky. Sdružujeme všechny příznivce tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hudební sdružení Hrachokout

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Neváhejte a obraťte se na nás, poskytujeme poradenství za skvělé ceny. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Vyberte si ze široké nabídky našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Mezi činnosti, které podnikáme, patří také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hlahol Mysločovice

Sdružujeme lidi stejných zájmů. Poskytneme vám spolehlivé a cenné rady. Členové naší organizace jsou velice ochotní. Máme seriozní přístup. Náš spolek v rámci přípravy různých projektů a aktivit spolupracujeme s odborníky. Zahrajete si u nás kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku