Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Pěvecké sdružení slezských učitelek OpavaOpava

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. Se službami poradenství našeho spolku budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. Lidský přístup a ochota, to je pro vás jistota. Neváhejte vyzkoušet některý z místních sportovních, zábavních či zájmových spolků. Kuželky s námi může hrát každý.

Kontaktní údaje:

Antonína Sovy 1485/25
74705 Opava

 
E-mail: ballova@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Czech Tecktonik Club, občanské sdružení

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme. Naše organizace se kromě jiného věnuje i poradenství. Jednáme jedině seriozně. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Kuželky jsou jednou z několika činností, které provozujeme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

LR cosmetic Dance team

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi. Naše organizace ochotně podporuje činnost a aktivity členů zaměřené na společný zájem. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. Součástí naší nabídky jsou sportovní, zábavní a zájmové spolky. V našem svazu se sdružují hráči kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku