Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sdružení PermoníkKarviná

Zaměřujeme se na sdružování lidí stejných zájmů. Obraťte se bez obav na naše poradenství. Serioznost je u nás prvořadá. Řadíme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat.

Kontaktní údaje:

Čajkovského 2217
73401 Karviná

 
Telefon: +420596311111

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Klub angažovaných muzikantů

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. Jednáme s ochotou. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti. Naše organizace poskytuje v rámci své různorodé činnosti i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Klub filmových amatérů Frýdek-Místek

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů. Organizujeme společná příjemná setkání. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Chorus Ostrava

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Pro náš spolek je prvořadá ochota. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Pokud je pro vás důležitá serioznost, my vám ji nabídneme. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Přijďte mezi nás, pokud vás baví hrát kuželky. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mgr. Ludmila Sikorová, divadlo pro děti

Jsme dlouholetým sdružením lidí podobných zájmů. Pořádáme mnohá společná setkávání. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. I vy se budete chtít stát členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Nabízíme příjemné pobavení při kuželkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku