Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ladislav Čada - ČADA 1. soukromý pohřební ústav - PrahaPraha

Těšíme se na realizaci vaší společenské akce. Naše služby poskytujeme firmám i soukromým osobám. Vše potřebné si můžete jen zapůjčit. Naše firma zajistí občerstvení na vaši akci. Specializujeme se na pronájem prostor a vybavení pro akce všeho druhu. Zajistěte si ničím nezkaženou venkovní zábavu našimi party stany.

Kontaktní údaje:

Branická 27/45
14700 Praha

 
Telefon: +420244466004
E-mail: pohrebni-ustav@centrum.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Elpis, s.r.o.

Zabýváme se organizací společenských akcí. Naše firma se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb. Party stany pro vaši oslavu, večírek, posezení. V naší nabídce najdete i možnost zajištění hudby. Neváhejte využít možnosti nechat si od nás realizovat své logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

POHŘEBNÍ ÚSTAV HL.M.PRAHY

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Společenské služby jsou naší doménou. Naše nabídka zahrnuje party stany. Neváhejte využít možnosti nechat si od nás realizovat své logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Libuše Smutná - Pohřební služba

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Zabýváme se poskytováním společenských služeb. Naše firma profesionálně zajistí a dodá občerstvení pro vaši společenskou událost. Poskytujeme zápůjčky. Zajistíme pronájem exteriéru i interiéru pro Vaši společenskou událost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Správa pražských hřbitovů - Pohřební služby a krematoria

Organizujeme také společenské akce. Nabízíme kvalitní služby, které poskytujeme s důrazem na preciznost. Party stany seženete u nás. Sjednejte si u nás možnost zajištění letáků. Na požádání pro vás vytvoříme příhodné logo. Zaměřujeme se na pořádání výstav..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku