Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Jan Hrdlička, pohřební službaBrno

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Zabýváme se zápůjčkou. Poskytujeme společenské služby. Nabízíme komplexní služby v oblasti občerstvení. Specializujeme se na pronájem prostor a vybavení pro akce všeho druhu.

Kontaktní údaje:

Jurkovičova 558/19
63800 Brno

 
Telefon: +420543213709
E-mail: spravahrbitova@volny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Zdeněk Slavíček, Pohřební služba Boskovice

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Naše služby poskytujeme firmám i soukromým osobám. Připravíme vám i hudbu pro vaši akci. Zabýváme se také návrhem loga.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pohřební služba CM, spol. s r.o.

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Jsme odborníci v poskytování služeb, které nabízíme. Hledáte-li dodavatele občerstvení na společenskou akci, jsme tu pro vás. Naše firma zajistí kompletní služby při pronájmu prostor i vybavení. Naše firma se zabývá zapůjčováním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Stanislav Trávníček - Pohřební ustav Eterna

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. Jsme zákazníky prověřená firma působící v oboru poskytování sociálních služeb. Postaráme se o občerstvení na vašem rautu, večírku či oslavě. Pronájem interierového i exterierového vybavení pro rauty, oslavy, svatby. U nás si můžete vše jen zapůjčit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Správa hřbitovů města Brna

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Nabízíme vám své služby. Pronájem prostor a vybavení patří k jedné z námi nabízených služeb. Můžete mít příjemnou zábavu venku aniž byste zmokli, s party stanem od nás. Sjednejte si u nás tvorbu loga.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku