Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MŠ - Przedszkole, Vendryně, ZaolšíVendryně

Naše instituce sídlí ve velmi příjemném prostředí. Seriózní zaměstnanci jsou v naší vzdělávací instituci samozřejmostí. Obraťte se na naši instituci, která vám se vším vždy ráda pomůže. Přijďte využít i našich kvalitních služeb poradenství. Zaručíme se za kvalitu a spolehlivost našich vyškolených zaměstnanců. Rádi umístíme Vaše děti v naší mateřské škole.

Kontaktní údaje:

Vendryně 615
73994 Vendryně

 
Telefon: +420558353412

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MŠ Bocanovice

Zajišťujeme příjemné prostředí pro všechny. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají kultivovaný projev a příjemné vystupování. Rádi vás budeme vzdělávat a předávat vám své bohaté znalosti. Ke svým klientům jsme ochotní. Prioritou je pro nás seriozní vzdělávání. Rádi umístíme Vaše děti v naší mateřské škole. K dispozici máme také jídelnu, kde se dobře najíte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Drahomíra Kupcová, soukromá mateřská škola

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce se Vám bude líbit. Můžete se spolehnout, že u nás pracují jen zkušení znalci svého oboru. Jsme vzdělávací instituce, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Ochotní zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou zárukou kvality poskytovaného vzdělání. Naši mateřskou školu si vaše děti zamilují.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ZŠ a MŠ Bukovec

Příjemné prostředí pro vzdělávání je pro nás velmi důležité. V naší instituci zaměstnáváme pouze adekvátně vyškolené pracovníky. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete zajistit poradenství. Naše instituce je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícná. Konečně mateřská škola, kam se děti budou těšit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MŠ Bílá

Prioritou naší vzdělávací instituce je nejenom vysoká kvalita poskytovaného vzdělání, ale i příjemné a harmonické prostředí. Zabýváme se nejen vzděláváním a poradenstvím. Jsme vzdělávací instituce, která dbá na svou serioznost. S ochotou se vám budeme při vzdělávání věnovat. S naším vzděláváním získáte nové znalosti. Přestávky mezi akcemi lze trávit v jídelně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku