Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Česká pošta, s.p.Sokolov

Provozujeme autodopravu. Silniční služby jsou naší specializací. V oblasti dopravy a přepravy platíme za odborníky s nejvyšší možnou mírou ochoty. Mimo jiné poskytuje naše společnost mezinárodní dopravu. Nabízíme kvalitní spediční služby v oblasti České republiky.

Kontaktní údaje:

Karla Havlíčka Borovského 1420
35601 Sokolov

 
Telefon: +420352606012, +420352606014, +420352621215, +420840111244
E-mail: info@cpost.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Česká pošta, s.p.

Naše firma nabízí svým zákazníkům expresní autodopravu. Žádáte-li rychlost v rámci služeb, u nás zabezpečeno. Nabízíme silniční dopravu a přepravu za výhodné ceny. Pro naše zákazníky jsme připravili zajímavé ceny mezinárodní dopravy a přepravy. Máme široké zkušenosti v oboru vnitrostátní přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Česká pošta, s.p.

Úspěšně podnikáme v odvětví autodopravy. Naše společnost, která se specializuje na dopravu, se Vám zaručí za ochotu svých zaměstnanců. Dopravu a přepravu poskytujeme v maximální kvalitě. S naší silniční dopravou a přepravou budete spokojeni. Poskytujeme služby v rámci mezinárodní dopravy. Naše vnitrostátní doprava a přeprava je mezi našimi zákazníky velmi oblíbená..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Česká pošta, s.p.

Snadno pro Vás zajistíme i odborné služby v oblasti autodopravy. Vedení naší společnosti, která poskytuje služby spojené s dopravou a přepravou, klade vysoký důraz na serioznost našich zaměstnanců. Naše společnost důsledně dbá na spokojenost našich zákazníků s kvalitou nabízených služeb. Můžeme pro Vás zajistit služby mezinárodní dopravy a přepravy. Naši klienti požadují vysokou kvalitu služeb spojených s oblastí vnitrostátní dopravy a přepravy a tu jsme schopni nabídnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Česká pošta, s.p.

Jsme firmou nabízející spolehlivou autodopravu. Naše služby v dopravě a přepravě nabízíme s co nejvyšší rychlostí. Kvalita a výhodná cena v rámci dopravy jsou u nás vždy na prvním místě. Naše služby v rámci mezinárodní dopravy jsou připraveny pro vás. V rámci našich služeb z oblasti vnitrostátní dopravy a přepravy nabízíme příjemné ceny a spolehlivost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku