Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MEMOS Software, s.r.o.Praha

Naši zaměstnanci vám rádi poskytnou odborné poradenství. Naše firma svým zákazníkům poskytuje především služby v oblasti informačních technologií. Poradíme vám s výběrem počítačových služeb. Poskytujeme kvalitní balíčky s možností pevného telefonu. Zajistíme vám také údržbu dynamických stránek. Přinášíme na trh se softwarem elegantní řešení a nové možnosti. Neváhejte se přidat na náš webový portál. Vývoj softwaru je naší hlavní činností. Naši odborníci vám připraví i statické stránky.

Kontaktní údaje:

Jaromírova 146/59
12800 Praha

 
Telefon: +420222560345
E-mail: info@memos.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

VIDIA-DESIGN, s.r.o.

Nabízíme internetové služby za výhodné ceny. Nabídku našich internetových služeb využilo již mnoho spokojených zákazníků. Prodej počítačové techniky provádíme s bezplatným poradenstvím a se zárukou a splnění vámi zadaných požadavků. Vyzkoušejte naše balíčky s možností pevného telefonu. Objednejte si nás na webdesign. Zajišťujeme i tvorbu statických stránek. Zajistíme vám dynamické stránky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Alexandr Černohous - SKADENT

Naše firma se zabývá v rámci svého portfolia správou. Námi nabízené služby balíčků s možností pevného telefonu využívá mnoho spokojených zákazníků. Zabýváme se také tvorbou statických stránek. Zaměřujeme se i na dynamické stránky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DevelopStudio s.r.o.

Zabýváme se službami a poradenstvím v oblasti počítačů a internetu. Prodej kvalitních počítačových a internetových služeb pro každého. Vyzkoušejte naši spolehlivou službu tvorby originálního webdesignu. Specializujeme se na balíčky s možností pevného telefonu. Zajistíme vám také údržbu dynamických stránek. S naším software vám půjde práce od ruky. Součástí naší nabídky je také zpracování internetového portálu. Zařídíme vám kvalitní PPC kampaň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

David Borůvka - Firmy.cz

Zajistíme vám veškerý profesionální servis v oblasti informačních technologií. Poskytujeme kvalitní balíčky s možností pevného telefonu. Pracujeme i se statickými stránkami. Pomůžeme vám s tvorbou dynamických stránek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku