Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Pravý Hradec, o.s.Klecany

Naše sdružení spojuje lidi. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. Seriózní jednání je pro nás zásadou. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou středem našeho zájmu. Nabízíme příjemné chvíle při kuželkách. Naší prioritou je vzdělávání.

Kontaktní údaje:

Do Klecánek 385
25067 Klecany

 
Telefon: +420284890873
E-mail: info@pravy-hradec.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MAS Servis Říčansko, o.s.

Sdružení lidí nabízí komunikaci, učení a tvořivé aktivity. Využijte naše služby a garantujeme vám ochotu. Oslovte nás i za účelem poradenství. Součástí naší nabídky jsou sportovní, zábavní a zájmové spolky. Organizujeme setkání pro vášnivé hráče kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dubečská iniciativa nezávislých občanů

Rádi přivítáme všechny lidi v našem sdružení. Nabízíme vám ty nejlepší služby v oblasti poradenství. Ochotu pomoci máme na prvním místě. Jednáme jedině seriozně. Jsme zařízeni na realizaci různých setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Cargo publishers - občanské sdružení

Zveme Vás do sdružení lidí s podobnými zájmy. Obraťte se bez obav na naše poradenství. Vaše přání v rámci našeho spolku vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Aurelius, občanské sdružení pivoňského kláštera

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Garantujeme vám seriozní jednání během vašeho členství. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku