Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Podnos, o.s.Praha 6

Jsme sdružení lidí, jehož členové vytváří v rámci společné zájmové činnosti nejrůznější projekty. Při sdružování lidí se stejnými zájmy jsme ochotní v poskytování informací. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. Zajišťujeme komplexní služby, jejichž součástí je i poradenství.

Kontaktní údaje:

Volavkova 1847/15
16200 Praha 6

 
E-mail: podnos@aid.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

3 Duby

Ve sdružení lidí nabízíme všestrannou pomoc. Uvítáme Vás při společném setkávání. Naší zásadou je seriozní jednání. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Naše organizace se kromě jiného věnuje i odbornému poradenství. Našim členům aktivně pomáháme rozvíjet zájmové oblasti. Přijďte si k nám zahrát se svými přáteli či kolegy oblíbené kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Aurelius, občanské sdružení pivoňského kláštera

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Garantujeme vám seriozní jednání během vašeho členství. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Impuls 99

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. U nás se dočkáte užitečných rad. Zaručíme se za ochotu svých členů. Jsme místem pro společná setkávání. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Archaia

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. Zveme vás do našeho spolku, kde vám rádi se vším poradíme. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a společnými silami vytváří hodnoty a sdílí stejné nadšení pro věc. Prioritou našeho spolku je serioznost. V rámci našeho spolku poskytujeme kvalitní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku