Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Slezské zemské muzeumOpava

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Pokud hledáte kvalitní společenské služby, naše firma je tu pro vás. Pronájem prostor i vybavení pro Vaši společenskou akci. S naším programem budete jistě spokojeni. Rádi vám pomůžeme s pořádáním konferencí. Vyzkoušejte naši nabídku na pořádání výstav. Rádi vám navrhneme nové logo. Spravujeme muzeum s unikátními kousky. Naše nabídka zahrnuje party stany.

Kontaktní údaje:

Tyršova 705/1
74601 Opava

 
Telefon: +420553622999
E-mail: szmred@szmo.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Slezské zemské muzeum - Památník II. světové války

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Zabýváme se poskytováním společenských služeb. Obraťte se na nás, zajistíme pronájem místa a vybavení pro Vaši akci. Z našeho programu budete nadšeni. Objednejte si nás na uspořádání konference. Uspořádejte si u nás výstavu. Vytvoření vašeho loga je pro nás snadné. Naše muzeum se těší na vaši návštěvu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mlýnek, s.r.o.

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Nabízíme kvalitní služby, které poskytujeme s důrazem na preciznost. Vše co potřebujete si můžete zapůjčit u naší firmy. Naše firma profesionálně zajistí a dodá občerstvení pro vaši společenskou událost. Naše služby skýtají i pronájem zázemí a vybavení pro společenské akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vagonářské muzeum

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Zajišťujeme dětské koutky na více místech. Rádi vás provedeme po našem centru. Zaručujeme vám spokojenost s našimi službami ohledně výstav. Vytvoření vašeho loga je pro nás snadné. Na požádání vám zajistíme hudbu dle vašeho přání. Naše muzeum vás potěší pečlivě vybranou sbírkou. Máme pro vás nabídku party stanů pro vaše oslavy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Depozitář historických vozidel

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. U nás si můžete vše jen zapůjčit. Pronájem interierového i exterierového vybavení pro rauty, oslavy, svatby. Jsme společnost poskytující kvalitní služby. Zajistíme občerstvení na malých i velkých společenských akcích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku