Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Muzeum HlučínskaHlučín

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Party stany jsou skvělé řešení proti nepřízni počasí na vaší akci. Naše muzeum vás potěší pečlivě vybranou sbírkou. Navštivte naše společenské centrum.

Kontaktní údaje:

Zámecká 286/4
74801 Hlučín

 
Telefon: +420595041617
E-mail: muzeum.hlucinska@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Vagonářské muzeum

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Zajišťujeme dětské koutky na více místech. Rádi vás provedeme po našem centru. Zaručujeme vám spokojenost s našimi službami ohledně výstav. Vytvoření vašeho loga je pro nás snadné. Na požádání vám zajistíme hudbu dle vašeho přání. Naše muzeum vás potěší pečlivě vybranou sbírkou. Máme pro vás nabídku party stanů pro vaše oslavy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hornické muzeum

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Na naše programy se můžete spolehnout. Zaručujeme vám spokojenost s našimi službami v oblasti promítání. Uspořádáme vám výstavu. V naší restauraci si jistě pochutnáte. Naše jídelna vám je k dispozici. Sjednejte si u nás tvorbu loga. Naše muzeum vás srdečně zve k návštěve.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Muzeum Těšínska - Technické muzeum

Oslovte nás ohledně organizace společenských akcí. Nabízíme pronájem prostor pro společenské akce. Hledáte-li dodavatele občerstvení na společenskou akci, jsme tu pro vás. Vše si můžete zapůjčit u nás. Organizujeme i výstavy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ostravské muzeum

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Dbáme na kvalitu námi připravených programů. Uspořádejte si u nás výstavu. Na požádání pro vás vytvoříme příhodné logo. Spravujeme muzeum s unikátními kousky. Zajistěte si ničím nezkaženou venkovní zábavu našimi party stany..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku