Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Městské muzeum KrnovKrnov

Využijte našich služeb k vybavení společenské akce. Zabýváme se dodávkou občerstvení. Prohlédněte si bohatou nabídku našich služeb. Obraťte se na nás, zajistíme pronájem místa a vybavení pro Vaši akci. Vše potřebné si můžete jen zapůjčit. Uspořádáme vám výstavu.

Kontaktní údaje:

Zacpalova 964/1
79401 Krnov

 
Telefon: +420554614570
E-mail: muzeumkrnov@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Kosárna v Karlovicích

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Party stany pro oslavy v exteriéru. Na požádání pro vás vytvoříme příhodné logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Muzeum v Bruntále

Realizace vaší společenské akce pro nás není problém. Pro vaše společenské události disponujeme party stany. Oslovte nás ohledně tvorby vašeho loga.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Klub vojenské historie Opava

Zabýváme se organizací společenských akcí. Využijte naší nabídky a vybrané zboží si zapůjčte. Naše nabídka zahrnuje party stany. Obohaťte své znalosti a navštivte naše muzeum. Zajistíme pro vás tvorbu výstižného loga.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Slezské zemské muzeum

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Pokud hledáte kvalitní společenské služby, naše firma je tu pro vás. Pronájem prostor i vybavení pro Vaši společenskou akci. S naším programem budete jistě spokojeni. Rádi vám pomůžeme s pořádáním konferencí. Vyzkoušejte naši nabídku na pořádání výstav. Rádi vám navrhneme nové logo. Spravujeme muzeum s unikátními kousky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku