Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Muzeum Třineckých železáren a města TřinceTřinec

Těšíme se na realizaci vaší společenské akce. Nabízíme kvalitní služby, které poskytujeme s důrazem na preciznost. Rádi vás přivítáme na naší konferenci. Zaměřujeme se na pořádání výstav. Rádi vám navrhneme nové logo. Připravíme pro vás báječné prostory pro vaši událost. Naše muzeum se těší na vaši návštěvu. Máme pro vás nabídku party stanů pro vaše oslavy.

Kontaktní údaje:

Frýdecká 389
73961 Třinec

 
Telefon: +420558535882
E-mail: muzeum@trz.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Muzeum Těšínska

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Specializujeme se na pronájem prostor a vybavení pro akce všeho druhu. Jsme tu, abychom vám nabídli pomoc v podobě zajištění občerstvení na vaší akci. Poskytujeme společenské služby. Nabízíme zapůjčení za výhodných podmínek. Přijďte se podívat i vy na naše centrum..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Muzeum Těšínska - Výstavní síň Karviná

Využijte našich služeb k vybavení společenské akce. Postaráme se o občerstvení na vašem rautu, večírku či oslavě. Zabýváme se poskytováním společenských služeb. Využijte naší nabídky a vybrané zboží si zapůjčte. Pronájem interierového i exterierového vybavení pro rauty, oslavy, svatby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Muzeum Těšínska - Technické muzeum

Oslovte nás ohledně organizace společenských akcí. Nabízíme pronájem prostor pro společenské akce. Hledáte-li dodavatele občerstvení na společenskou akci, jsme tu pro vás. Vše si můžete zapůjčit u nás. Organizujeme i výstavy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Slezské zemské muzeum - Srub Petra Bezruče

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Naše služby poskytujeme firmám i soukromým osobám. Naše firma zajistí kompletní služby při pronájmu prostor i vybavení. Připravujeme různé programy. Objednejte si nás na uspořádání konference. Dbáme na kultivovanost výstav. Zabýváme se také návrhem loga. Muzeum disponuje zajímavými exponáty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku