Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hornické muzeumOstrava

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Na naše programy se můžete spolehnout. Zaručujeme vám spokojenost s našimi službami v oblasti promítání. Uspořádáme vám výstavu. V naší restauraci si jistě pochutnáte. Naše jídelna vám je k dispozici. Sjednejte si u nás tvorbu loga. Naše muzeum vás srdečně zve k návštěve. Využijte nabídky našich party stanů.

Kontaktní údaje:

Pod Landekem 64
72529 Ostrava

 
Telefon: +420596131804
E-mail: hornicke.muzeum@okd.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Muzeum Beskyd Frýdek-Místek

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Naše firma zajistí občerstvení na vaši akci. Obraťte se na nás, zajistíme pronájem místa a vybavení pro Vaši akci. Naše společnost nabízí své kvalitní služby. Zapůjčíme vám vše potřebné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Muzeum Novojičínska

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Vyzkoušejte naše připravované programy. Zajišťujeme i různé výstavy. V rámci našich služeb se zabýváme i tvorbou loga. Obohaťte své znalosti a navštivte naše muzeum. Naše party stany vám zaručí ničím nerušenou zábavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Regionální muzeum v Kopřivnici, o.p.s.

Zabýváme se organizací společenských akcí. Nabízíme stany na party a jiné události. Naše muzeum vystavuje originální kusy. Nechte si od nás zpracovat nové logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ostravské muzeum

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Dbáme na kvalitu námi připravených programů. Uspořádejte si u nás výstavu. Na požádání pro vás vytvoříme příhodné logo. Spravujeme muzeum s unikátními kousky. Zajistěte si ničím nezkaženou venkovní zábavu našimi party stany..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku