Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hornické muzeumOstrava

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Na naše programy se můžete spolehnout. Zaručujeme vám spokojenost s našimi službami v oblasti promítání. Uspořádáme vám výstavu. V naší restauraci si jistě pochutnáte. Naše jídelna vám je k dispozici. Sjednejte si u nás tvorbu loga. Naše muzeum vás srdečně zve k návštěve. Využijte nabídky našich party stanů.

Kontaktní údaje:

Pod Landekem 64
72529 Ostrava

 
Telefon: +420596131804
E-mail: hornicke.muzeum@okd.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Muzeum Těšínska - Výstavní síň Karviná

Využijte našich služeb k vybavení společenské akce. Postaráme se o občerstvení na vašem rautu, večírku či oslavě. Zabýváme se poskytováním společenských služeb. Využijte naší nabídky a vybrané zboží si zapůjčte. Pronájem interierového i exterierového vybavení pro rauty, oslavy, svatby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Regionální muzeum v Kopřivnici, o.p.s.

Zabýváme se organizací společenských akcí. Nabízíme stany na party a jiné události. Naše muzeum vystavuje originální kusy. Nechte si od nás zpracovat nové logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Muzeum Beskyd Frýdek-Místek

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Naše firma zajistí občerstvení na vaši akci. Obraťte se na nás, zajistíme pronájem místa a vybavení pro Vaši akci. Naše společnost nabízí své kvalitní služby. Zapůjčíme vám vše potřebné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Slezské zemské muzeum - Areál čs. opevnění Hlučín-Darkovičky

Zabýváme se organizací společenských akcí. Zabýváme se poskytováním společenských služeb. Nabízíme pronájem prostor pro společenské akce. Poradíme vám s programem i na vaši akci. Obraťte se na nás ohledně konferencí. Jsme specialisté na pořádání výstav. Neváhejte využít možnosti nechat si od nás realizovat své logo. Naše muzeum vás potěší pečlivě vybranou sbírkou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku