Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dům dětí a mládeže Sova ChebCheb

Naše instituce zabezpečuje vzdělávání v příjemném prostředí. Naši vyškolení zaměstnanci vám pomohou s vaším vzděláním. Každý z vás ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému vašemu požadavku. Naše bohaté znalosti denně využíváme pro vzdělávání ostatních. Zabýváme se poradenstvím v oblasti školství. V naší vzdělávací instituci je ochota samozřejmostí.

Kontaktní údaje:

Goethova 1108/26
35002 Cheb

 
Telefon: +420354432177
E-mail: ddmcheb@ddmcheb.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Dům dětí a mládeže Habartov

Příjemné prostředí je naším krédem. Naši pedagogové mají skutečně obsáhlé znalosti svého oboru. V naší vzdělávací instituci nabízíme také poradenství. Můžeme vám garantovat vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. U našeho vzdělávání klademe důraz na serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže Tachov

Zaměstnanci naší vzdělávací instituce pravidelně pečují o interiéry naší budovy a vytváří tak příjemné a čisté prostředí plné souladu a harmonie. Disponujeme vyškolenými zaměstnanci. Serioznost je jedním z hlavních atributů naší společnosti. Naše vzdělávací instituce vám nabízí i odborné poradenství. U nás získáte odborné i všeobecné znalosti. Ochotně vám se vším pomůžeme a rádi vám poradíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže Reneta

Rádi Vás uvítáme v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Zajišťujeme pouze vyškolené zaměstnance. Pro naše studenty také zajišťujeme poradenství. Naši pedagogové oplývají širokými znalostmi svého oboru. Každý se u nás setká se seriózním jednáním. Jistě oceníte ochotné a seriózní jednání v naší instituci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku