Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Domov mládeže a školní jídelna, TáborTábor

U nás se můžete vzdělávat v příjemném prostředí. Specializujeme se na poradenství v oblasti vzdělávání. Spolehněte se na kvalitní vyškolení našich zaměstnanců. Naše vysoká škola nabízí možnost zajímavého studia. Využijte nabídky našeho ubytování.

Kontaktní údaje:

Komenského 2235
39002 Tábor

 
Telefon: +420381253064
E-mail: info@dm-tabor.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Dům dětí a mládeže Tábor, Tržní náměstí 346

Příjemné prostředí, které nabízí budova naší vzdělávací instituce, hraje v procesu vzdělávání důležitou roli. Do vzdělávání přinášíme své dlouholeté znalosti a zkušenosti. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete zajistit poradenství. Kvalifikovaný a seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce usilovně pracuje na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání. S ochotou se vám budeme při vzdělávání věnovat. Naši vyškolení zaměstnanci se vám budou plně věnovat v zájmu vašeho vzdělání. Jedním z našich studijních oborů je i architekt..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže Soběslav

Dbáme na příjemné prostředí při vzdělávání. Budete příjemně překvapeni, jaké znalosti náš personál v problematice vzdělávání má. Vzdělávání vykonáváme velmi seriozně. Naši pracovníci vám ochotně pomohou se vzděláním. Naši vyškolení zaměstnanci přistupují k výuce zodpovědně. Pro naše studenty také zajišťujeme poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Městský dům dětí a mládeže Vlašim

Součástí naší vzdělávací instituce je příjemné prostředí. Naši lektoři mají skvělé znalosti v oblasti vzdělávání. Naši vyškolení zaměstnanci vyučují zajímavým způsobem. Ochota pomoci každému z našich studentů je pro nás důležitá. Naše vzdělávací instituce poskytuje také poradenství. Naše vzdělávací instituce přináší zejména serióznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Městský dům dětí a mládeže Týn nad Vltavou

Zájmem naší instituce je vzdělávání v příjemném prostředí. Každý si u nás může rozšířit své znalosti. Rádi vám nabízíme i možnost odborného poradenství v oblasti vzdělávání. Ochotu kdykoli pomoci studentům vám můžeme slíbit. Naši vyškolení zaměstnanci se budou snažit naučit vás něco nového. Nabízíme seriozní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku