Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dům dětí a mládeže, Veselí nad LužnicíVeselí nad Lužnicí

Vdělání je pro nás priorita a proto u nás naleznete příjemné prostředí pro studium. Ochota pracovníků naší instituce je naší základní vlastností. V naší vzdělávací instituci se pyšníme bohatými znalostmi. Námi vyškolení zaměstnanci jsou zde pro vás. Rádi Vám nabídneme i možnost poradenství.

Kontaktní údaje:

Husova 107
39181 Veselí nad Lužnicí

 
Telefon: +420381581191
E-mail: info@ddm-veseli.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Dům dětí a mládeže Soběslav

Dbáme na příjemné prostředí při vzdělávání. Budete příjemně překvapeni, jaké znalosti náš personál v problematice vzdělávání má. Vzdělávání vykonáváme velmi seriozně. Naši pracovníci vám ochotně pomohou se vzděláním. Naši vyškolení zaměstnanci přistupují k výuce zodpovědně. Pro naše studenty také zajišťujeme poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

M - tes

Rádi vás přivítáme v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Naše odborné poradenství ve vzdělávání můžete využít kdykoli. S ochotou vám nabídneme to nejlepší vzdělávání. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na dostatek řádně vyškolených zaměstnanců. Naše škola se vyznačuje velkou seriozností. Poradíme vám, jak být správným fotografem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Salesiánské středisko mládeže - dům dětí a mládeže České Budějovice

U nás kladem důraz na příjemné prostředí. Výsadou naší vzdělávací instituce je nadstandardní kvalita poskytovaného vzdělání, a současně i nabídka poradenství od kvalifikovaného personálu. Vzdělávání, které poskytujeme, je velmi seriozní. Díky nám se budete moci chlubit svými znalostmi. Vyškolení zaměstnanci jsou pro nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže České Budějovice

V naší instituci si zakládáme na kvalitním vzdělávání v příjemném prostředí. U naší instituce můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Naše instituce se snaží naučit své studenty, aby byli ochotní. Tým vyškolených zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje zkušenostmi, odborností a kultivovaným projevem. Naše vzdělávací instituce z vás udělá řezbáře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku