Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dům dětí a mládeže, KapliceKaplice

Příjemné prostředí uvnitř i vně naší instituce. Můžete u nás získat skvělé znalosti. Nabízíme serióznost při vzdělávání každého z vás. V naší vzdělávací instituci vám garantujeme ochotu všech zaměstnanců. Máme pouze vyškolené zaměstnance. Zabýváme se také poradenstvím v oblasti vzdělávání.

Kontaktní údaje:

Omlenická 436
38241 Kaplice

 
Telefon: +420380313009
E-mail: ddmkaplice@najihu.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Dům dětí a mládeže České Budějovice

V naší instituci si zakládáme na kvalitním vzdělávání v příjemném prostředí. U naší instituce můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Naše instituce se snaží naučit své studenty, aby byli ochotní. Tým vyškolených zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje zkušenostmi, odborností a kultivovaným projevem. Naše vzdělávací instituce z vás udělá řezbáře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Salesiánské středisko mládeže - dům dětí a mládeže České Budějovice

U nás kladem důraz na příjemné prostředí. Výsadou naší vzdělávací instituce je nadstandardní kvalita poskytovaného vzdělání, a současně i nabídka poradenství od kvalifikovaného personálu. Vzdělávání, které poskytujeme, je velmi seriozní. Díky nám se budete moci chlubit svými znalostmi. Vyškolení zaměstnanci jsou pro nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

M - tes

Rádi vás přivítáme v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Naše odborné poradenství ve vzdělávání můžete využít kdykoli. S ochotou vám nabídneme to nejlepší vzdělávání. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na dostatek řádně vyškolených zaměstnanců. Naše škola se vyznačuje velkou seriozností. Poradíme vám, jak být správným fotografem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže Český Krumlov

V budově naší vzdělávací instituce na vás dýchne přátelská atmosféra velmi příjemného prostředí. Naše vzdělávací instituce přináší i možnost poradenství. Naše instituce vás připraví na práci fotografa. Jedním z našich studijních oborů je i architekt. Poradíme vám, jak vybrat správné zaměstnance do vašeho ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku