Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

RoztočRoztoky

Příjemné prostředí je naším krédem. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší instituce. Naším cílem je předávání vzdělání prostřednictvím vyškolených pracovníků. Naše instituce se dlouhodobě věnuje i odbornému poradenství. Můžete se spolehnout, že u nás pracují jen zkušení znalci svého oboru. Naše vzdělávací instituce nabízí vysoce kvalitní vzdělání díky seriózním zaměstnancům s dostatkem zkušeností i kvalifikace.

Kontaktní údaje:

Čechova 564
25263 Roztoky

 
Telefon: +420233910014
E-mail: roztoc@roztoc.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Dům dětí a mládeže Praha 9

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se budete cítit dobře. Jsme odborníci na poradenství. Naši pedagogové oplývají širokými znalostmi svého oboru. Během výuky se vám budou věnovat naši vyškolení zaměstnanci. Ze strany naší instituce se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Jsme škola, která je velice ochotná ke svým žákům i jejich rodičům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže

Příjemné prostředí v interiérech naší budovy se nám podařilo vytvořit díky vkusnému nábytku, květinám a nejrůznějším doplňkům. Nabízíme vzdělávací služby za seriózní ceny. Našim záměrem je ochotné jednání. Využijte našich zavedených služeb odborného poradenství. Jsme profesionálové, kteří se vyznají.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE

Naše instituce zabezpečuje vzdělávání v příjemném prostředí. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti vzdělávání. Spolehněte se na naše rady podložené dlouholetou znalostí. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na osobní kvality zaměstnanců, jejich kultivovaný projev a vyškolení. Zaměřujeme se na příjemný a ochotný přístup. Nabízíme serióznost při vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Klub Kapsa - sdružení

Naše instituce sídlí ve velmi příjemném prostředí. Pro naše vzdělávání je dobrou vizitkou serioznost. V naší vzdělávací instituci využíváme zejména své letité znalosti. Zajišťujeme pouze vyškolené zaměstnance. Využijte šance odborného poradenství pro oblast výuky a vzdělávání. Neváhejte se přihlásit na naši vysokou školu. Jsme odborníky na vzdělávání v oblasti ekonomiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku