Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Alcedo - dům dětí a mládeže VsetínVsetín

Využijte služby v našem příjemném prostředí. Využijte také naší nabídky osobního poradenství. Garantujeme seriozní jednání. U nás pracují jen opravdoví znalci v oblasti vzdělání. U nás se setkáte pouze s vyškolenými zaměstnanci. Ochotu kdykoli pomoci Vám můžeme slíbit.

Kontaktní údaje:

Záviše Kalandry 1095
75501 Vsetín

 
Telefon: +420571417704
E-mail: alcedo@alcedovsetin.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Dům dětí a mládeže Valašské Klobouky

Činnost naší vzdělávací instituce probíhá v příjemném prostředí. Máme velké znalosti k učení druhých. Na naše vyškolené zaměstnance je spolehnutí. I pro vás máme připraveny v rámci naší instituce velmi užitečné rady. Ochotu kdykoli pomoci studentům vám můžeme slíbit. Jsme tím správným místem, pokud se chcete stát fotografem. Naše školní knihovna má pro vás mnoho zajímavých knížek k půjčení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže Luhačovice

Připravily jsme pro vás školící prostory v příjemném prostředí. Naši vyškolení zaměstnanci vám pomohou. Při vzdělávání jsme ochotni vyjít vstříc vašim potřebám. Poradenství je u nás kvalitní. Jsme profesionálové, kteří se vyznají. Náš přístup je komplexní a seriózní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže Kopřivnice, Kpt. Jaroše

Zajišťujeme kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Výuku v naší vzdělávací instituci zajišťuje personál na úrovni s dostatkem znalostí a zkušeností. Možnost odborného poradenství jistě oceníte. Nabízíme serioznost ve vztahu ke kolegům i ke klientům. Ochotu poradit Vám od nás můžete očekávat. Naše instituce přináší možnost vzdělávání vyškolenými zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Středisko volného času Fokus, Nový Jičín

V naší instituci najdete příjemné prostředí pro vzdělávání. Naši vyškolení zaměstnanci vám pomohou s vaším vzděláním. Se službami poradenství naší instituce budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. V naší vzdělávací instituci klademe důraz nejenom na nadstandardní kvalitu poskytovaného vzdělání, ale rovněž i na ochotu a příjemné vystupování našich zaměstnanců. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na zvyšování kvality vzdělávání, a za tímto účelem vybudovala tým vysoce kvalifikovaných zaměstnanců s dostatkem znalostí a zkušeností s výukou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku