Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dům dětí a mládeže HlučínHlučín

Příjemné prostředí a komfortní služby přímo pro vás. Naši pedagogové mají skutečně obsáhlé znalosti svého oboru. Naše instituce spolupracuje pouze s vyškolenými zaměstnanci. Nabízíme poradenské služby na nejvyšší úrovni. Svou ochotu pomoci při studiu vám můžeme zaručit.

Kontaktní údaje:

Zámecká 285/6
74801 Hlučín

 
Telefon: +420595041156
E-mail: ddmhlucin@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Dům dětí a mládeže, Ostrava - Poruba

V naší vzdělávací instituci poskytujeme nejenom kvalitní vzdělání, ale současně nabízíme i příjemné prostředí harmonicky zařízených interiérů. Poskytujeme poradenství v rámci podpory dalšího vzdělávání. Svou ochotu pomoci při studiu vám můžeme zaručit. Kvalifikovaný a seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce usilovně pracuje na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání. I vy se u nás můžete naučit být fotografem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Středisko volného času Korunka

Vdělání je pro nás na prvním místě, a proto nabízíme příjemné prostředí pro studium. Naše instituce je k vám opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Upřednostňujeme serióznost vzdělávání před rychlostí studia. Naše bohaté znalosti denně využíváme pro vzdělávání ostatních. Pověření lidé naší organizace vám poskytnou odborné poradenství v různých oblastech vzdělávání. Naši vyškolení zaměstnanci udělají pro vaše vzdělávání vše..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Asterix - středisko volného času Havířov

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se určitě budete cítit dobře. Ochotu kdykoli pomoci Vám můžeme slíbit. Znalosti našich vyučujících jsou neuvěřitelné. Ze strany naší instituce se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Naši vyškolení zaměstnanci přistupují k výuce zodpovědně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Domov Don Bosko SKM

Zkuste se vzdělávat v našem příjemném prostředí. U nás se Vám budou věnovat jen vyškolení zaměstnanci. V naší instituci se dočkáte spolehlivého poradenství. Naše vzdělávací instituce se zaměřuje na serióznost. Naše vzdělávací instituce je velice ochotná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku