Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dům dětí a mládeže HlučínHlučín

Příjemné prostředí a komfortní služby přímo pro vás. Naši pedagogové mají skutečně obsáhlé znalosti svého oboru. Naše instituce spolupracuje pouze s vyškolenými zaměstnanci. Nabízíme poradenské služby na nejvyšší úrovni. Svou ochotu pomoci při studiu vám můžeme zaručit.

Kontaktní údaje:

Zámecká 285/6
74801 Hlučín

 
Telefon: +420595041156
E-mail: ddmhlucin@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Dům dětí a mládeže Vratimov

Naše vzdělávací instituce nabízí pro naše studenty příjemné prostředí. Ochota pomoci každému z Vás je pro nás důležitá. Seriózní přístup ke vzdělávání vám můžeme slíbit. Naše vzdělávací instituce je díky zkušenostem a vysoké kvalifikaci personálu schopna zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání i odborného poradenství. Rádi předáváme své znalosti dalším lidem. Naši zaměstnanci jsou odborně vyškolení tak, aby mohli odvádět kvalitní práci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Středisko volného času Korunka

Vdělání je pro nás na prvním místě, a proto nabízíme příjemné prostředí pro studium. Naše instituce je k vám opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Upřednostňujeme serióznost vzdělávání před rychlostí studia. Naše bohaté znalosti denně využíváme pro vzdělávání ostatních. Pověření lidé naší organizace vám poskytnou odborné poradenství v různých oblastech vzdělávání. Naši vyškolení zaměstnanci udělají pro vaše vzdělávání vše..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Centrum volného času Kravaře

Naše služby v příjemném prostředí si zamilujete. Serióznost je u naší instituce vždy na prvním místě. V naší vzdělávací instituci nabízíme také poradenství. Naše základní škola bude vyhovovat i těm nejnáročnějším dětem. Využijte u nás také nabídky ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže, Ostrava - Poruba

V naší vzdělávací instituci poskytujeme nejenom kvalitní vzdělání, ale současně nabízíme i příjemné prostředí harmonicky zařízených interiérů. Poskytujeme poradenství v rámci podpory dalšího vzdělávání. Svou ochotu pomoci při studiu vám můžeme zaručit. Kvalifikovaný a seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce usilovně pracuje na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání. I vy se u nás můžete naučit být fotografem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku