Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Luna Příbor, středisko volného časuPříbor

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se budete cítit dobře. S naším poradenstvím si zajistíte to pravé vzdělávání. Do vzdělávání přinášíme své dlouholeté znalosti a zkušenosti. Naši vyškolení zaměstnanci přesvědčí o svých kvalitách i vás. Naše vzdělávací instituce důsledně dbá na serioznost a kultivovaný projev našich zaměstnanců.

Kontaktní údaje:

Dukelská 1346
74258 Příbor

 
Telefon: +420556725029
E-mail: luna@lunapribor.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Domov Don Bosko SKM

Zkuste se vzdělávat v našem příjemném prostředí. U nás se Vám budou věnovat jen vyškolení zaměstnanci. V naší instituci se dočkáte spolehlivého poradenství. Naše vzdělávací instituce se zaměřuje na serióznost. Naše vzdělávací instituce je velice ochotná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Středisko volného času Fokus, Nový Jičín

V naší instituci najdete příjemné prostředí pro vzdělávání. Naši vyškolení zaměstnanci vám pomohou s vaším vzděláním. Se službami poradenství naší instituce budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. V naší vzdělávací instituci klademe důraz nejenom na nadstandardní kvalitu poskytovaného vzdělání, ale rovněž i na ochotu a příjemné vystupování našich zaměstnanců. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na zvyšování kvality vzdělávání, a za tímto účelem vybudovala tým vysoce kvalifikovaných zaměstnanců s dostatkem znalostí a zkušeností s výukou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Středisko volného času Korunka

Vdělání je pro nás na prvním místě, a proto nabízíme příjemné prostředí pro studium. Naše instituce je k vám opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Upřednostňujeme serióznost vzdělávání před rychlostí studia. Naše bohaté znalosti denně využíváme pro vzdělávání ostatních. Pověření lidé naší organizace vám poskytnou odborné poradenství v různých oblastech vzdělávání. Naši vyškolení zaměstnanci udělají pro vaše vzdělávání vše..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže, Ostrava - Poruba

V naší vzdělávací instituci poskytujeme nejenom kvalitní vzdělání, ale současně nabízíme i příjemné prostředí harmonicky zařízených interiérů. Poskytujeme poradenství v rámci podpory dalšího vzdělávání. Svou ochotu pomoci při studiu vám můžeme zaručit. Kvalifikovaný a seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce usilovně pracuje na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání. I vy se u nás můžete naučit být fotografem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku