Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dům dětí a mládeže BohumínBohumín

Naše instituce vám nabízí kvalitní vzdělávání vykonávané v příjemném prostředí. V naší instituci preferujeme zaměstnance s bohatými znalostmi. Na naše vyškolené zaměstnance se můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem. Využijte možnosti seriózního vzdělání vedeného našimi kvalitními zaměstnanci. Naše odborné poradenství ve vzdělávání můžete využít kdykoli. Naše vzdělávací instituce zaměstnává ochotný personál s přirozenou autoritou.

Kontaktní údaje:

Janáčkova 715
73581 Bohumín

 
Telefon: +420596012312
E-mail: ddmbohumin@post.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Dům dětí a mládeže, Ostrava - Poruba

V naší vzdělávací instituci poskytujeme nejenom kvalitní vzdělání, ale současně nabízíme i příjemné prostředí harmonicky zařízených interiérů. Poskytujeme poradenství v rámci podpory dalšího vzdělávání. Svou ochotu pomoci při studiu vám můžeme zaručit. Kvalifikovaný a seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce usilovně pracuje na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání. I vy se u nás můžete naučit být fotografem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Asterix - středisko volného času Havířov

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se určitě budete cítit dobře. Ochotu kdykoli pomoci Vám můžeme slíbit. Znalosti našich vyučujících jsou neuvěřitelné. Ze strany naší instituce se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Naši vyškolení zaměstnanci přistupují k výuce zodpovědně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Luna Příbor, středisko volného času

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se budete cítit dobře. S naším poradenstvím si zajistíte to pravé vzdělávání. Do vzdělávání přinášíme své dlouholeté znalosti a zkušenosti. Naši vyškolení zaměstnanci přesvědčí o svých kvalitách i vás. Naše vzdělávací instituce důsledně dbá na serioznost a kultivovaný projev našich zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže, Rychvald

Jsme vzdělávací instituce, kde najdete velice příjemné prostředí. Setkat se u nás můžete jen s vyškolenými zaměstnanci. Provádíme seriozní vzdělávání. Máme velké znalosti k učení druhých. Můžeme vám slíbit ochotu vyjít vám vstříc tak, aby vaše studium bylo úspěšné. U nás vám poskytneme poradenství na míru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku