Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dům dětí a mládeže Miroslav, okres ZnojmoMiroslav

Jsme vzdělávací instituce, kde najdete velice příjemné prostředí. Náš institut má znalosti ve spousty oborech. Dbáme na vyškolenost našich zaměstnanců. V rámci námi poskytovaných služeb garantujeme serioznost. Jsme odborníci na poradenství.

Kontaktní údaje:

Kostelní 202/21
67172 Miroslav

 
Telefon: +420515333120
E-mail: ddmmir@mboxzn.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Dům dětí a mládeže Znojmo

Zaručujeme vám velmi příjemné prostředí učebních prostor. U nás se Vám budou věnovat jen vyškolení zaměstnanci. Získáte u nás kvalitní znalosti. Nabízíme vzdělávací služby za seriózní ceny. Součástí vzdělávání je i odborné poradenství. Ochotu poradit Vám od nás můžete očekávat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

1 Dům dětí a mládeže, Zastávka, okres Brno-venkov

Chcete-li se vzdělávat v příjemném prostředí, zvolte si náš institut. Zajišťujeme vzdělávání vždy s ochotou. K dispozici vám jsou vyškolení zaměstnanci. Nabízíme jen korektní a seriozní jednání. Důvěřujte naší znalosti. V případě, že si nejste jisti, můžete využít naše poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Středisko volného času Pohořelice

Chcete-li se vzdělávat v příjemném prostředí, zvolte si náš institut. Ochota poradit Vám je pro nás důležitá. Svěřte se do našich rukou a vaše znalosti nabudou na objemu. Jsme ta správná instituce, na kterou se můžete obrátit v oblasti vzdělávání. Naši studenti se u nás můžou spolehnout na serioznost. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na osobní kvality zaměstnanců, jejich kultivovaný projev a vyškolení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Centrum AMAVET- Junior Brno

Naše příjemné prostředí je jako stvořené pro vás. Můžeme Vám zaručit vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. Naši studenti se u nás můžou spolehnout na serioznost. V naší základní škole získáte dobré vzdělání. Vedeme semináře na různá témata.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku