Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Organizace dobrých templářů ČRBrno, Černovice

Naše instituce provozuje činnost zabývající se sdružením lidí. Pořádáme společná setkávání svých členů. Vaše přání u nás ve spolku vždy ochotně vyřídíme. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek. S radostí poskytujeme i poradenství.

Kontaktní údaje:

Húskova 1123/2
61800 Brno, Černovice

 
Telefon: +420545123244, +420545123244

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Parnas, občanské sdružení

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. Poskytované poradenství nabízíme v předem dohodnutém čase. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a jsou ochotni trávit volný čas společnými aktivitami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Chí-Rhó

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Naši členové se ochotně podílejí na všech pořádaných akcích. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. Naše organizace poskytuje v rámci své různorodé činnosti i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sdružení Amicitia

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání. Neváhejte a obraťte se na nás, poskytujeme poradenství za skvělé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

METODICA, institut pro další vzdělávání

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Najdete u nás i poradenství. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. Zaměřujeme se na vzdělávání dětí zábavnou formou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku