Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Velký vůz SeverPraha, Nové Město

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Poskytujeme servis včetně poradenství. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání. Ochotně vyhovíme vašim potřebám. Jednáme s každým serózně. Pokoušíme se také o vzdělávání našich členů.

Kontaktní údaje:

Senovážné náměstí 977/24
11000 Praha, Nové Město

 
Telefon: +420777594441
E-mail: sever@velkyvuz.cz, kancelar@velkyvuz.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Q-MAT, o.p.s.

Naše občanské sdružení spojuje lidi. Pro své členy organizujeme také společná setkávání. Jednotlivé spolky Vám rádi poradí s Vašimi otázkami. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. Ujišťujeme Vás, že naše organizace je velice seriózní. Vzděláváme děti zábavnou formou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mgr. Pavel Jurníček - psycholog, psychoterapeut a životní kouč

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Zaměřujeme se na pomoc a poradenství. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Salesiánské kluby mládeže

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. Naše organizace v rámci své činnosti a aktivit nabízí i poradenství. Veřejnost vnímá pozitivně činnost naší organizace díky serioznímu přístupu a kvalitě odvedené práce. Ochotou rozhodně nešetříme. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dianetické centrum Praha

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Neváhejte se spolehnout na naše odpovídající poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku