Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ludmila Maříková -Solná jeskyněPraha-Dejvice

U nás vám rádi nabídneme také dárkové poukazy. Rádi vám poskytneme odborné služby v oboru péče o tělo. Využijte nabídky našeho velkoobchodu v oblasti služeb péče o tělo. Zabýváme se masážemi. Metoda laserového ošetření pokožky vlasů v naší klinice je vhodná pro muže i ženy.

Kontaktní údaje:

Václavkova 508/28
16000 Praha-Dejvice

 
E-mail: lida@solnajeskynepraha.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

SOLNICE, s.r.o.

Připravili jsme pro vás akční nabídku služeb pro péči o celé tělo. Seznamte se také s našimi službami v oblasti prodeje. Seznamte se s bezkonkurenční nabídkou našeho maloobchodu. Náš velkoobchod vám nabízí široký sortiment přípravků pro péči o tělo. Pomocí laserového ošetření na naši klinice vyléčíme zánětlivé projevy vlasové pokožky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

SOL WELLNESS, s.r.o.

Nabízíme vám sortiment kvalitních služeb pro péči o celé tělo. Využijte akční nabídky maloobchodu na sortiment přípravků pro péči o tělo. Nabízíme našim zákazníkům služby prodeje. Vyzkoušejte přípravky sortimentu péče o tělo z našeho velkoobchodu. Poskytujeme profesionální služby v oboru péče o tělo. Metoda laserového ošetření vlasové pokožky, kterou v naší klinice aplikujeme, je mnohými ceněná alternativa nákladných transplantací vlasů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Terrasol, s.r.o.

U nás najdete ucelený sortiment služeb určených pro péči o vaše tělo. Využijte našich služeb péče o tělo. Nabízíme našim zákazníkům služby maloobchodu. Zabýváme se také prodejem sortimentu péče o tělo. Náš velkoobchod vám nabízí široký sortiment přípravků pro péči o tělo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DAKAR Praha CZ, s.r.o.

Nejlepší péči o celé tělo dostanete právě u nás. U nás vám poskytneme odborné prodejní služby. Využijte výhodné nabídky našeho maloobchodu. Vyberte si z nabídky našich kvalitních služeb. Využijte nabídku našeho velkoobchodu se sortimentem přípravků pro péče o tělo. Laserové ošetření vlasové pokožky v naší klinice posiluje pevnost a růst vlasů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku