Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Jiří Zezulka-Koupelnové studiumVsetín

Naše firma se věnuje stavební činnosti. Naše stavební společnost pro své klienty zajišťuje rekonstrukci. Naše společnost nabízí služby spojené s výstavbou. Pro naše klienty nabízíme také výrobní služby. Naši pracovníci provádí i službu montáže. Jsme specialisté na vyhotovení projektové dokumentace. Provádíme veškeré instalace při stavebních pracích.

Kontaktní údaje:

Na Příkopě 814
75501 Vsetín

 
Telefon: +420571410135
E-mail: info@koupelny-koudelka.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Uniinstal BHM, s.r.o.

Zajišťujeme odbornou stavební činnost. Naše společnost nabízí službu rekonstrukce. Naše stavební společnost nabízí svým klientům profesionální provedení oprav. Výstavba je jednou ze služeb, která figuruje v nabídce naší firmy. Mimo jiné provádíme výrobu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Tomáš Hons, dlažby

Objednejte si naši firmu na provádění staveb. Naše stavební firma nabízí pro své klienty široké spektrum služeb z oblasti stavebnictví. Naše stavební firma nabízí provedení výstavby. Naše stavební společnost nabízí službu rekonstrukce. Naše stavební společnost nabízí různé druhy oprav. Jsme opravdoví odborníci i na pokládku dlažby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

VYKI TOOLS GROUP, s.r.o.

Nabízíme odbornou stavební činnost. Práce spojené s rekonstrukcí jsou jednou z hlavních činností naší firmy. Naše stavební firma nabízí také služby spojené s opravami. Naše stavební společnost nabízí mnoho stavebních služeb. Výstavba je jednou ze služeb, které naše firma nabízí. K našim službám patří také zavedení instalací při výstavbě a rekonstrukci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Artex JM, s.r.o.

Poskytujeme služby týkající se stavební činnosti. V nabídce naší firmy figuruje služba rekonstrukce. Naše stavební firma zajišťuje pro své klienty mnoho služeb z oblasti stavebnictví. V oblasti stavebnictví nabízí naše stavební společnost službu výstavby. Pro naše klienty nabízíme také výrobní služby. Realizujeme profesionální výstavbu nejrůznějších druhů bazénů. Zpracujeme vám kvalitní pokládku dlažby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku