Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

OHŇOSTROJE Krupička, s.r.o.Praha, Letňany

Zábavní zboží z našeho obchodu vám udělá spoustu radosti. Každý zákazník si u nás vybere z velkého množství kvalitních zábavních produktů U nás nabízíme populární zábavní potřeby za výhodné ceny. Pyšníme se seriózním přístupem ke svým zákazníkům. Přijďte si vybrat z naší bohaté nabídky kvalitní zábavní pyrotechniky. Rádi vám poskytneme potřebné zboží pro realizaci ohňostrojů.

Kontaktní údaje:

Veselská 663
19900 Praha, Letňany

 
Telefon: +420731445419, +420272706966
E-mail: info@ohnostroje.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Nora CZ, a.s.

Bavte se s naším skvělým zábavním zbožím. Nabízíme produkty zábavního zboží splňující nutné normy. Rádi pro vás využijeme své zkušenosti v oblasti prodeje zábavních produktů. Kromě zábavného zboží u nás narazíte i na ochotný personál. Zábavní produkty v našem obchodě známe z hlediska všech parametrů. Kvalitu našeho zábavního zboží vám zaručujeme. S radostí vám poskytneme i různé druhy zábavní pyrotechniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Miloš Brosinger

Neváhejte nás oslovit ohledně nákupu zábavního zboží. Neváhejte využít i námi poskytovaných výhodných cen oblíbeného zábavního zboží. Nabízíme produkty zábavního zboží splňující nutné normy. Zabýváme se seriózním prodejem zábavních potřeb. Máme opravdu bohaté zkušenosti s prodejem zábavního zboží. U nás najdete pouze kvalitní zábavní produkty pro každého. Poskytujeme také úchvatné ohňostroje pro každou příležitost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

HORNET, spol. s r.o.

Neváhejte nás oslovit ohledně nákupu zábavního zboží. Potěšte své děti novou hračkou z našeho obchodu. Když potřebujete super luk, navštivte nás. Přijďte si k nám prohlédnout pestrý výběr kvalitních puzzle. V naší nabídce naleznete také mnoho druhů zábavní pyrotechniky. Balonky všech druhů vám rádi poskytneme za dobré ceny. Každý si u nás jistě vybere z bohaté nabídky skvělých modelů aut..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jiří Šebesta - J.Š.A.

Prodáváme oblíbené zábavní produkty za příznivé ceny. Přijďte ocenit naše zkušenosti v oblasti prodeje zábavních produktů. Vyberte si u nás zábavní produkty, které vždy splňují vyžadované normy. Přijďte se přesvědčit o kvalitě našeho zábavního zboží. S velkou ochotou vám pomůžeme vybrat zábavné zboží. K prodeji zábavního zboží přistupujeme vždy seriózně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku