Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Silver Air, spol. s r.o.Praha

V oblasti autodopravy poskytujeme pouze kvalitní služby. Přijďte ocenit naše znalosti v oblasti dopravy a přepravy. Zaručujeme serioznost prověřenou našimi klienty. Naše ochota pomoci každému zákazníkovi je pro nás zásadní. Za kvalitu poskytovaných služeb ručíme. Naší velkou předností je rychlost. Zařídíme pro Vás služby letecké dopravy a přepravy.

Kontaktní údaje:

Bubenská 113/47
17000 Praha

 
E-mail: info@silverair.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Alitalia italská letecká společnost, a.s.

Naše firma poskytuje své služby v oblasti autodopravy. Nebojte se využít našich služeb v oblasti silniční dopravy. Naši rychlost stále zlepšujeme. Využívání odborných znalostí je naší prioritou. Maximálně kvalitní a spolehlivá doprava pro každého. Naše serioznost je vyhlášená. Neváhejte využít naše služby letecké dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Fly United, s.r.o.

Na naši autodopravu se můžete spolehnout. V přepravě a dopravě uplatňujeme vysoké standardy kvality. Oslovujeme vás s nabídkou silniční přepravy. Naši zaměstnanci s vámi budou jednat vždy seriózně. Ochota je to, na čem si zakládáme. Dopravíme Vás až k místu Vašeho ubytování. Rádi Vám nabídneme i dopravu na Vámi zvolený zájezd..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Kühne & Nagel, spol. s r.o.

Specializujeme se na autodopravu. Naše silniční doprava v rámci EU může být zajišťována nárazově i pravidelně. Snadno Vám zajistíme i služby letecké dopravy a přepravy. Služby v oblasti železniční dopravy a přepravy jsou další z našich činností. Zabýváme se námořní přepravou. Jsme firma, která si zakládá na mezinárodní přepravě. Specializujeme se také na skladování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

HELI Czech, s.r.o.

Naše cestovní firma pomáhá k zajištění autodopravních služeb. Nabízíme dopravu a přepravu nejrychlejší cestou. Naše ochota pomoci každému zákazníkovi je pro nás samozřejmá. Disponujeme kvalitní dopravou a přepravou. Rádi pro Vás zajistíme služby letecké dopravy a přepravy. Naše taxi služba Vám je k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku