Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Carpe Diem Prague, s.r.o.Praha

Potrpíme si na ochotě a příjemné atmosféře. Náš sortiment jsme sestavili s ohledem na co nejvyšší kvalitu zpracování. Základem našeho úspěchu je seriózní a vstřícné jednání. U nás si vyberete i doplňky barevně a stylově sladěné s vaším nábytkem.

Kontaktní údaje:

Rybná 682/14
11000 Praha

 
Telefon: +420221844191

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Allpro Trade

Vše dodáváme ve vysoké kvalitě a díky letitým zkušenostem snadno poradíme všem. Ochota a vstřícnost jsou pro nás samozřejmostí. Dbáme o dobré jméno firmy a serióznost všech našich pracovníků. K našim doplňkovým službám patří také poradenství. Nesmírně bohatý je také náš výběr interiérových doplňků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Fond Praha, s.r.o.

Náš semknutý tým odborníků vám může nabídnout zápal a pestré znalosti z oboru. Jako seriózní prodejci si zakládáme na slušnosti a spolehlivosti našich zaměstnanců. Naše zboží se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování. Ochotný a seriózní přístup ke všem klientům je základem našeho úspěchu. Naleznete u nás také nejrůznější doplňky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Alice Waldmannová, nábytkové doplňky

Vedeme prodejnu se všemi druhy kancelářského a bytového nábytku. V daném oboru jsme prvotřídními znalci. K našim doplňkovým službám patří také poradenství. Klademe důraz především na kvalitu veškerého nabízeného zboží. Za zmínku rozhodně stojí také naše výhodné ceny u všech druhů nábytku. Velmi stylové jsou i naše interiérové doplňky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

BTG Enterprises, s.r.o.

V naší prodejně naleznete kvalitní a moderní nábytek s neotřelým designem. Zákazníci jistě ocení naši serióznost a profesionalitu. Vše dodáváme ve vysoké kvalitě a díky letitým zkušenostem snadno poradíme všem. Můžete využít také našeho individuálního poradenství. U nás si vyberete i doplňky barevně a stylově sladěné s vaším nábytkem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku