Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

CHEMSTAV LITVÍNOV, s.r.o.Litvínov, Chudeřín

Jsme firma zabývající se službami v oblasti autodopravy. Našim klientům zajišťujeme nejlepší kvalitu dopravy či přepravy. Umožňujeme tu nejrychlejší dopravu a přepravu. Pomůžeme Vám s čímkoli díky našim znalostem v oblasti dopravy a přepravy. Náše silniční autodoprava vám zajistí bezroblémovou přepravu jakéhokoliv nákladu. Úsměv a ochota je pro nás samozřejmostí. Můžeme pro Vás zajistit služby autobusové dopravy a přepravy.

Kontaktní údaje:

Skalní 248
43603 Litvínov, Chudeřín

 
Telefon: +420776622226
E-mail: info@catanibus.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Logistic EURO BUS, spol. s r.o.

Využijte komfort služeb naší firmy, která provozuje autodopravu. Silniční doprava a přeprava je naší doménou. Ochotně vám zajistíme přepravu. Vaši zásilku přepravíme rychle a spolehlivě. Naší dlouholetou zásadou je serioznost. Na naše znalosti je spolehnutí. Jsme firma, která dbá na spolehlivost při osobní přepravě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Autobusová dopravní, s.r.o.

Naše společnost, která provozuje autodopravu, nabízí solidnost a jistotu. Jsme společností která vám vždy s velkou ochotou výjde vstříc. Pomůžeme Vám díky našim znalostem v oblasti dopravy a přepravy. Naše služby jsou kvalitní a rychlé. Žádáte-li rychlost v rámci služeb, u nás zabezpečeno. Naši zkušení pracovníci vám neprodleně zajistí autobusovou dopravu. Naše služby autobusové dopravy a přepravy jistě oceníte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku