Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Jarmil ŠpačekDobřeň - Jestřebice

Spokojenosti zákazníků dosáhla naše společnost díky ochotnému personálu a komplexní nabídce služeb v oblasti cestovního ruchu. Pro bezstarostnou dovolenou našich klientů děláme maximum. Zákazníci se na naši pobočku rádi vracejí díky kvalitě služeb v oblasti cestovního ruchu, ochotě a serioznosti našich zaměstnanců. Jsme firma, jejíž zaměstnanci mají velké znalosti v oblasti cestovních zájezdů. Rádi pro Vás zajistíme nejvyšší kvalitu cestovních služeb. Naše firma je dle zákona pojištěna proti úpadku cestovní kanceláře.

Kontaktní údaje:

čp. 85
27723 Dobřeň - Jestřebice

 
Telefon: +420315695064
DIČ: CZ420511080

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Jiří Lobkowicz

Skvěle známe každé místo, kam se s námi můžete vydat na dovolenou. Veškeré své cestovní služby jsme si pojistili dle zákona. Naši odborníci Vám zajistí nejvyšší kvalitu cestovních služeb. Pouze s námi vás čeká bezstarostná dovolená. Spokojenosti zákazníků dosáhla naše společnost díky ochotnému personálu a komplexní nabídce služeb v oblasti cestovního ruchu. Zaručujeme Vám seriózní služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hrad Bezděz

Zákazníci se s oblibou vracejí na naši pobočku díky ochotě a vystupování našeho personálu. Garantujeme Vám serióznost služeb. Jsme cestovní společnost, která se zaměřuje na bezstarostné dovolené. Máme sjednanou smlouvu o pojištění proti úpadku dle zákona. Znalost služeb cestovního ruchu a příjemné vystupování zaměstnanců je pro naši společnost prioritou. Nejvyšší kvalitu cestovních služeb Vám vždy rádi zajistíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Zámek Nelahozeves

Garantujeme pojištění našich služeb dle zákona. Naše firma na prodej cestovních zájezdů je v serióznosti jednička na trhu. S naší cestovní kanceláří zažijete bezstarostnou dovolenou. Ochotu být nápomocni Vám zaručujeme. Zařídíme pro Vás nejvyšší kvalitu cestovních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Národní památkový ústav

Ochota učit se novým věcem není našim zaměstnancům cizí. Snadno pro Vás zajistíme nejvyšší kvalitu našich služeb. Postaráme se o to, aby vaše dovolená byla bezstarostná. Naše pojištění dle zákona zajistí váš klid z krachu vaší dovolené.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku