Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MeetFactory, o.p.s.Praha

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Nabízíme poradenské služby bez úplaty. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Navštivte zájmová setkávání naší organizace. Naše organizace sdružuje členy, které spojuje stejný zájem, ochota a nadšení pro věc. Na naše sportovní, zábavní a zájmové spolky se můžete spolehnout. Pojďte se s námi pobavit při hraní kuželek.

Kontaktní údaje:

Ke sklárně 3213/15
15000 Praha

 
Telefon: +420251551796
E-mail: meetfactory@meetfactory.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

JUDr. Marie Brožová - jóga Swamiho Satyanandy

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Poskytneme vám poradenství na odborné úrovni. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání. Ochota poradit je pro nás základ. Naše sdružení se vyznačuje seriózností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mezinárodní meditační sdružení Nejvyšší duchovní učitelky Ching Hai

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Již dlouho nabízíme kvalitní poradenství. Náš sportovní, zábavní a zájmový spolek má díky různorodým aktivitám širokou členskou základnu. Nabízíme příjemné chvíle při kuželkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Nadace forum 2000, nadace

Naše společnost je občanským sdružením lidí. Ochotně vyhovíme vašim potřebám. Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství. Součástí naší nabídky jsou sportovní, zábavní a zájmové spolky. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo. Pokud jste vášnivý tanečník, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Nová Akropolis

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou středem našeho zájmu. Ze sportovních činností provozujeme také kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku