Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Občanské sdružení pro rozvoj sídliště BarrandovPraha

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Každému našemu členovi poskytujeme maximálně seriózní přístup. Jsme organizace, která poskytuje poradenství. Naše činnost patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zahrajete si u nás kuželky.

Kontaktní údaje:

Högerova 1098/15
15200 Praha

 
E-mail: ondrej.dvorak@akademon.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Unie pro krásnější dnešek

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. Jistě uvítáte i námi poskytované poradenství. Jsme místem pro společná setkávání. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. Přistupujeme k vám ochotně. Sportovní, zábavní a zájmové spolky pomohou příjemně naplnit Váš volný čas. Kuželky jsou hlavním bodem zájmu našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Česká Platónská společnost

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Neváhejte nás kontaktovat a využít naše služby v oblasti poradenství. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Anthroposofická společnost

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Naši členové mají možnost společného setkávání. Využijte služby našeho spolku a našeho spolehlivého poradenství. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Ochotně organizujeme různá setkání členů. Využijte účasti ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích k příjemnému trávení volného času. Náš oddíl kuželek vám zaručí velkou zábavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

JUDr. Marie Brožová - jóga Swamiho Satyanandy

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Poskytneme vám poradenství na odborné úrovni. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání. Ochota poradit je pro nás základ. Naše sdružení se vyznačuje seriózností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku