Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ing. Jan ZelenýChaloupky

Naše společnost se věnuje žádaným službám v oblasti výpočetní techniky. Ochota poradit zákazníkovi je pro nás důležitá. U nás se můžete spolehnout, že vyřídíme vše opravdu rychle. Obraťte se na náš personál s prosbou o odborné poradenství. Kvalita je při výběru elektroniky důležitým faktorem. Samozřejmostí je odborné a seriózní jednání našich pracovníků při prodeji výpočetní techniky. Díky našim znalostem výpočetní techniky, máme náskok před konkurencí.

Kontaktní údaje:

Chaloupky 116
26762 Chaloupky

 
Telefon: +420311572971
E-mail: jan.zeleny@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Otakar Vagoun - VAN- servis PC

Naše firma poskytuje služby v oblasti výpočetní techniky. Snažíme se o maximální rychlost při veškerém jednání. Pracujeme s lidmi, kteří jsou maximálně znalí v oblasti výpočetní techniky. Zajistíme pro Vás odborné poradenství v oblasti kancelářské a obchodní techniky. Všechny objednávky vyřizujeme maximálně seriózně. Kvalitní zboží je konečně dostupné pro každého..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Petr Janovský - servis a opravy kan. techniky

Dále Vám nabízíme i řadu dalších služeb z oblasti výpočetní techniky. Jsme vždy připraveni nabídnout zboží v té nejlepší kvalitě. Jsme firma, která poskytuje poradenství v oblasti výpočetní techniky. Ochota vyjít vstříc zákazníkovi je pro nás zásadní vlastností. Jsme odborníci přes prodej výpočetní techniky, je pro nás důležitá důvěra a serioznost. Pomůžeme Vám vybrat si u nás tu pravou kancelářskou techniku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Libor Vondra, výpočetní technika

Vyberte si z portfolia nabízených služeb v oblasti výpočetní techniky. Nákup na splátky je tou správnou volbou. Obsluhovat kopírky z naší nabídky je velmi jednoduché. Naše společnost prodává kvalitní tablety. Notebook dnes umí plnohodnotně nahradit klasický stolní počítač. Naše tiskárny jsou vhodné pro každého uživatele. Nabízíme perfektní spotřební elektroniku pro každého zákazníka. Naše společnost se zabývá mimo jiné servisem výpočetní techniky, elektra, mobilů a počítačů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Petr Rada - Rael- sevis PC

Neváhejte a využijte naše služby v oblasti výpočetní techniky. Přinášíme Vám prodej kvalitní výpočetní techniky. Náš servis vám pomůže vyřešit problémy s vaším PC. Nabízíme počítače od předních výrobců. Naše notebooky jsou vhodné pro každého uživatele. Zakupte si tablety u nás a nebudete litovat. Nabízíme prodej kopírek. Poradíme vám, jak na nákup výpočetní techniky na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku