Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ing. Jaroslav KovaříkHudlice

Rádi Vám pomůžeme s našimi službami v oblasti výpočetní techniky. Nabízíme vám naše bohaté znalosti z oblasti prodeje výpočetní techniky. Využijte kvalitní a spolehlivé poradenství, které naše společnost nabízí. Ochota vyjít vstříc zákazníkovi je pro nás důležitá. U nás nakoupíte zboží zaručující kvalitu. Rychlost a kvalitu poskytovaných služeb v oblasti výpočetní techniky, naši zákazníci hodnotí pozitivně.

Kontaktní údaje:

Na Vyhlídce 421
26703 Hudlice

 
Telefon: +420311600138

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

David Vágner

Naše společnost, která se zabývá službami v oblasti výpočetní techniky, je zárukou kvality a perfektního servisu. Spolehněte se na služby našeho poradenství v oblasti výpočetní techniky. Naše firma se zabývá prodejem výpočetní techniky. V oblasti síťových prvků vám důkladně poradíme to nejlepší řešení pro vás. Pokud hledáte nákup výpočetní techny na splátky bez navýšení, jste na správné adrese. V oddělení kopírek pracují vyškolení zaměstnanci, kteří mají odborné předpoklady pro svou práci. S námi máte jistotu, že Vaše síť bude správně fungovat. Zajistíme Vám odborné školení v oblasti výpočetní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jozef Krčmárik - prodej a servis PC

Jsme opravdoví profesionálové při poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Naše společnost je ke svým zákazníkům vždy vstřícná a maximálně ochotná. Serióznost je u naší společnosti na prvním místě. Spolehněte se na opravdové odborníky maximálně znalé ve svém oboru. Kvalita naší prodejny s elektrem je pro nás prioritou. U naší společnosti najdete porozumění v oblasti poradenství výpočetní techniky. Jsme zákazníky ověřeným prodejcem výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pavel Havránek - servis PC

Naše firma se zabývá poskytování komplexních služeb oblasti výpočetní techniky. S důvěrou se na nás obraťte, pokud potřebujete servis výpočetní techniky. Zaměřujeme se na prodej notebooků. Rozšiřte své znalosti díky našemu školení. Zabýváme se prodejem výpočetní techniky včetně tabletů. Autorizovaný prodej a servis kopírovací techniky je tu jen pro vás. Přijďte se k nám poradit o nákupu výpočetní techniky na splátky. Zabýváme se prodejem veškerého sortimentu, včetně nejnovějších síťových prvků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Otakar Vagoun - VAN- servis PC

Naše firma poskytuje služby v oblasti výpočetní techniky. Snažíme se o maximální rychlost při veškerém jednání. Pracujeme s lidmi, kteří jsou maximálně znalí v oblasti výpočetní techniky. Zajistíme pro Vás odborné poradenství v oblasti kancelářské a obchodní techniky. Všechny objednávky vyřizujeme maximálně seriózně. Kvalitní zboží je konečně dostupné pro každého..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku