Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

JuniorMedia Society, obecně prospěšná společnostPraha

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Naše organizace v rámci své činnosti a aktivit nabízí i poradenství. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení.

Kontaktní údaje:

Nad Šutkou 1811/12
18200 Praha

 
Telefon: +420242480284
E-mail: centrum@juniormedia.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Anthroposofická společnost

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Naši členové mají možnost společného setkávání. Využijte služby našeho spolku a našeho spolehlivého poradenství. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Ochotně organizujeme různá setkání členů. Využijte účasti ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích k příjemnému trávení volného času. Náš oddíl kuželek vám zaručí velkou zábavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bodhi Praha

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Najdete u nás vždy maximální ochotu. Naše organizace se kromě jiného věnuje i odbornému poradenství. Zavítejte do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Ze sportovních činností provozujeme také kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mezinárodní meditační sdružení Nejvyšší duchovní učitelky Ching Hai

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Již dlouho nabízíme kvalitní poradenství. Náš sportovní, zábavní a zájmový spolek má díky různorodým aktivitám širokou členskou základnu. Nabízíme příjemné chvíle při kuželkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Nová Akropolis

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou středem našeho zájmu. Ze sportovních činností provozujeme také kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku