Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Šárka Zubová- Servis výpočetní technikyČervený Újezd

Náš tým provádí komplexní služby v oblasti výpočetní techniky s doprovodným servisem. Náš kvalitní servis vám bude velkým přínosem. V naší nabídce najdete pouze kvalitní a spolehlivé notebooky. Věnujeme se přáním klientů ve výběru kvalitních tabletů. U nás si vyberete kopírku, která Vám bude opravdu vyhovovat. Poskytujeme i prodej na splátky. Se síťovými prvky od nás budete maximálně spokojeni.

Kontaktní údaje:

Červený Újezd 47
25788 Červený Újezd

 
Telefon: +420326533538
E-mail: zszcomputers@centrum.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

KOPOS technik, s.r.o.

Naše služby se zaměřují na uspokojení potřeb zákazníků v oblasti výpočetní techniky. Nejvyšší kvalita za rozumnou cenu, to je elektro od naší společnosti. Servis, který poskytujeme, je na vysoké úrovni. Provádíme prodej, servis a opravy notebooků. S prodejem tabletů máme dlouholeté zkušenosti. Potěšíme Vás i prodejem výpočetní techniky. V naší nabídce kopírek každý najde tu pravou. Poradíme vám, jak na nákup výpočetní techniky na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

W Partner, s.r.o.

Poskytujeme širokou škálu služeb v oblasti výpočetní techniky. Sháníte-li výpočetní techniku na splátky, u nás uspějete. U nás si vyberete kopírku, která Vám bude opravdu vyhovovat. Nabízíme komplexní správu počítačových sítí včetně servisu výpočetní techniky. S prodejem tabletů máme dlouholeté zkušenosti. Naše společnost provádí školení výpočetní techniky. Nabízíme nejlepší softwarová řešení pro PC, notebooky a výpočetní techniku. S námi si vyberete notebooky přesně podle vašich požadavků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Libor Borč, sevic pc

Nabízíme rychlý servis a služby v oblasti výpočetní techniky. Jsme společnost, která Vám nabídne odborné služby v oblasti poradenství výpočetní techniky. Spoléháme se na ochotu našeho personálu. Díky rychlosti našich pracovníků, na prodejně výpočetní techniky, máme náskok před konkurencí. V případě, že hledáte prodejnu s výpočetní technikou, která Vám poskytne kvalitní služby, jste u nás dobře. Jsme odborníci přes prodej výpočetní techniky, je pro nás důležitá důvěra a serioznost. Máme velmi spolehlivý servis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Josef Pavlík, výpočetní technika.

Naší specializací je poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Na naše poradenství v oblasti výpočetní techniky se můžete spolehnout. Rychlé dodání je pro nás zásadní. U nás se setkáte s profesionálním přístupem a všestrannou znalostí služeb. Dbáme na to, aby naše jméno bylo spojováno se seriózností poskytovaných služeb. Kvalita práce a spokojenost zákazníka je naší prioritou. Náš servis vám vyjde maximálně vstříc a pokusí se vyřešit každou závadu na vaší výpočetní technice..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku