Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Martin Šmíd - Servis výpočetní technikyVotice

Služby v oblasti výpočetní techniky nabízí naše společnost. Jsme ta správná firma, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství výpočetní techniky. Naše firma se Vám může zaručit za vysokou rychlost dodání zakoupené výpočetní techniky. Známe potřeby svých zákazníků, kupující výpočetní techniku. Naši klienti se můžou spolehnout na serióznost našich prodejců výpočetní techniky Ochota je součástí námi poskytovaného servisu. Na náš servis výpočetní techniky se můžete spolehnout.

Kontaktní údaje:

Pražská 205
25901 Votice

 
E-mail: obchod@pocitace-votice.com

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Petr Skřivan - servis výpočetní techniky

Nabízíme různé služby v oblasti výpočetní techniky. Je na vás, zda zvolíte kvalitu nebo nízkou cenu. U nás se můžete spolehnout, že vyřídíme vše opravdu rychle. V rámci našich služeb poskytujeme i poradenství v oblasti výpočetní techniky. Naše kopírky jsou kvalitní. Tablety dokáží zpříjemnit život i vám. Potřebujete Wi-fi router nebo jiný síťový prvek? Přijďte si k nám vybrat. Připravili jsme pro vás širokou nabídku notebooků určených pro domácnost i do kanceláří.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ondřej Vaněk, servis pc

Naše společnost důsledně dbá na kvalifikaci zaměstnanců vykonávajících pro naše zákazníky služby v oblasti výpočetní techniky. Naší prvotní nabídkou je rychlé dodání. Neváhejte vyzkoušet náš servis výpočetní techniky. Nabízíme široký výběr notebooků a příslušenství. Máme pro vás širokou nabídku tabletů za skvělé ceny. Dále zajištujeme servis kopírek. Vaše zboží si pořídíte už dnes díky výhodnému nákupu na splátky. Na síťové prvky od nás se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Petr Slabý, pc

Působíme na trhu s IT jako solidní dodavatelé služeb v oblasti výpočetní techniky. Garantujeme Vám vysokou kvalitu prodávaných výrobků z našeho elektra. Naše firma na výpočetní techniku je pověstná pro svou rychlost dodání zboží. Očekávejte od nás vždy jen seriózní jednání. Služby poradenství v oblasti výpočetní techniky jsou součástí naší nabídky. Pomůžeme Vám díky našim znalostem v oblasti výpočetní techniky. Prodáváme kvalitní výpočetní techniku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

porsnet - Boris Porš

Zajistíme Vám takové služby v oblasti výpočetní techniky, se kterými budete spokojeni. Kvalita výrobků našeho elektra a poskytovaných služeb je na velmi vysoké úrovni. Know-how naší společnosti je zajistit na pultech našeho obchodu kvalitní sortiment výpočetní techniky a současně vysokou úroveň poradenství od našich zkušených zaměstnanců. Využijte náš software. Provádíme odvirování mobilů i počítačů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku